Šeštadienį – aštuntasis „Rusnės festivalis“

Birželio 10 d., vasaros pradžioje, didžiausioje Lietuvos saloje – Rusnėje, po atviru dangumi rengiamas jau aštuntasis visai šeimai skirtas didžiulis muzikos ir pramogų „Rusnės festivalis“. Jame dalyvaus esamos ir būsimos Lietuvių ir užsienio muzikos žvaigždės, bus organizuojama akustinės muzikos dalis „Naktinė Rusnė“.

Šiais metais koncertuos festivalio žvaigždės „HIGHWAY 40“ iš Švedijos, Linita Medina & band iš Latvijos, lietuvių grupė „PIKASO“ ir kiti atlikėjai.

Kaip visada, festivalio rengėjai žada ne tik daug „gyvos“ muzikos, bet ir nemažai naujų pramogų. Kaip sakė festivalio sumanytojas bei pagrindinis rengėjas Vygantas Stoškus, nuo 14 valandos vyks autorinės dainos stovyklos dalyvių koncertas ir įvairios nematytos atrakcijos. Be įprastų batutų ar pripučiamų kalnelių, norintieji savo jėgas gali išmėginti ant netradicinio skersinio („turniko“). Jis bus judantis, dėl to gerokai apsunkins norinčius pademonstruoti jėgas bei ištvermę. Taip pat bus galimybė čiuožti tarp medžių pakabintu lynu, vyks naujos AIRSOFT atrakcijos. Tarp ekstremalaus sporto mėgėjų pasaulyje vis populiarėjanti, bet vis dar nauja pramoga Lietuvoje – laisvas šuolis „Bag jump“. Visi norintys čia galės patirti laisvo kritimo pojūtį atlikdami laisvą šuolį ant oro pagalvės. Pasiruošimas užtruks vos kelias minutes, o laisvės pojūtis suteiks nepamirštamų įspūdžių. Lankysis Lietuvos vabalų (senovinių automobilių) ir kemperistų klubai, veiks trumpų dokumentinių filmų erdvė, bus legendinių plokštelėmis grojamų 80-ųjų metų hitų erdvė.

Šių metų naujiena – festivalio vietoje, ant Atmatos upės kranto, veiks mobili tradicinė Lietuviška pirtis, kurioje visą dieną vyks pirties programos su profesionaliu pirtininku. Pirties programos: „Žalieji aromatai“, „Sūrus garas“, „Bobų vasara“. Nuo 22.30 val. visų dalyvių lauks akustinės muzikos naktis „Palapines palik…“.

Renginys jau eilę metų garsina Rusnės salą bei visą Pamario kraštą, pritraukia turistus iš Lietuvos bei užsienio. Planuojami ir Pamario krašto kulinarinio paveldo pristatymai.

Daugiau apie festivalį: www.rusnesfestivalis.lt

Festivalio rengėjų informacija

3 Comments on "Šeštadienį – aštuntasis „Rusnės festivalis“"

  1. Debesis | 2017-06-08 at 06:09 |

    … visą diena lis

  2. VIOLETA | 2017-06-08 at 07:18 |

    debesiui
    ……pasakė pesimistas, o optimistas pasiėmė skėtį, apsiavė guminius batus ir išėjo į festivalį.

  3. O Lietaus taip ir nebuvo. Festivalis buvo liuks

Leave a comment

Your email address will not be published.


*