Apie projektą

Prieš jus – nauja interneto svetainė. Viliamės, kad šis vardas jau girdėtas. Iki šiol mūsuose „Šilainė“ buvo siejama su Mažosios Lietuvos istorija bei krašto kultūra. Vis dėlto atspindint kultūrą bei gilinantis į praeitį nuošalyje likdavo daug kitų kasdienių svarbių ir įdomių dalykų. Tad 2003 metais pradėtas „Šilainės“ vardu, 2006-aisiais išaugęs į „Šilainę sodą“, nuo šiol projektas „Šilainės kraštas“ tampa visus kasdienius įvykius atspindinčiu projektu.

Šios svetainės tikslas – įvairiapusės, objektyvios ir visa apimančios Šilainės krašto naujienos, žinios bei pastebėjimai. Visus skaitytojus kviečiame bendradarbiauti ir pranešti apie tai, kas gali būti įdomu ir svarbu visiems mums, gyvenantiems ir dirbantiems, šiame krašte. Laukiame ir jūsų parašytų tekstų, kurie bus skelbiami šioje svetainėje. Taip pat kviečiame bendradarbiauti tuos, kurie „valdo plunksną“, yra pastabūs ir turi ką įdomaus pranešti bendruomenei.

Savo nuomonę apie aprašomus įvykius galite išsakyti komentarų skiltyje. Stengiantis išvengti nevaldomų emocijų, prieš viešai paskelbiant, komentarai bus peržiūrimi. Tik tuomet visi parašytieji, nežiūrint galimo nuomonių skirtumo, taps vieši.

Gali būti, kad ne visi kitų parašyti tekstai atitiks mūsų nuomonę ar poziciją. Tačiau juos vis tiek skelbsime, taip suteikdami galimybę patiems skaitytojams nuspręsti, kas yra tikra ir svarbu.

Visa „Šilainės krašto“ svetainėje paskelbta medžiaga yra jos nuosavybė. Todėl prieš ja naudojantis būtina gauti sutikimą. Cituojant šioje interneto svetainėje pateikiamą medžiagą būtina nurodyti „Šilainės kraštą“ kaip informacijos šaltinį.

Sveikindami su šia naujiena jus ir patys save pradedame darbą!

Interneto svetainės „Šilainės kraštas“ projekto bendradarbių komandos vardu Saulius Sodonis