Su medaliais iš Pasvalio

Balandžio 20 d. Pasvalio arenoje vyko „Atviras Pasvalio dziudo čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos miestų. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą atstovavo aštuoni sportininkai.

Geriausiai sekėsi savo svorio kategorijoje ir amžiaus grupėje Rapolui Vasiliauskui. Jis įveikė visus varžovus ir tapo čempionu. Antrąsias vietas savo svorio kategorijose užėmė Eljotas Zaremba ir Danas Liutkus. Trečiąsias vietas iškovojo Danielius Montvydas ir Tadas Kazlauskas. Adas Aleskus kovoje dėl bronzos medalio nusileido Vilniaus atstovui ir liko penktas. Kiti po pralaimėtų kovų pasitraukė iš turnyro. Šios varžybos geras jėgų išbandymas prieš sekantį savaitgalį vyksiantį dziudo turnyrą Šilutėje. Ačiū visiems už palaikymą.

Naudodamasis proga noriu pakviesti Šilutės rajono bendruomenę prisijungti prie mūsų šventės ir patirti gerų emocijų stebint kovas ant tatamio Vydūno sporto arenoje balandžio 27 dieną 11 valandą. Renginys nemokamas.

Be the first to comment on "Su medaliais iš Pasvalio"