Ir medaliai iš paskutinio šių metų dziudo turnyro
Gegužės 23 dieną Marijampolėje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kurį surengė dziudo klubas „KOVOTOJAS“ ir Marijampolės sporto centras. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą atstovavo trys sportininkai. Puikiai…
Skaitykite daugiau..














