Šilutiškiai Panevėžyje išbandė ne tik jėgas, bet ir ragavo kareiviško košės

Antros dienos derlius: Ignas Klimanskis, Justas Vyšniauskas, Pijus Jogminas.

Lapkričio 24 – 25 dienomis Panevėžio sporto rūmuose vyko tarptautinis dziudo turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės šimtmečiui paminėti. Prieš varžybas kariai išvirė gardžią kareivišką košę ir vaišino varžybų dalyvius. Taip pat demonstravo įvairią ginkluotę, kurią jaunieji sportininkai galėjo palaikyti savo rankose. Ir ne tik – pneumatiniais ginklai išbandė taiklumą. Tai buvo labai šaunus renginys.

Pirmąją turnyro dieną čia geriausiai sekėsi Mantui Sungailai. Jis absoliučioje svorio kategorijoje užėmė antrąją vietą. Antrąją dieną kovojo dar šeši Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Geriausiai sekėsi Pijui Jogminui: jis savo svorio kategorijoje iškovojo turnyro auksą. Ir atsirevanšavo savo priešininkui, kuriam buvo pralaimėjęs Elektrėnų turnyre. Trečiąsias vietas iškovojo Justas Vyšniauskas ir Ignas Klimanskis. Kiti liko be medalių.

Tuo pat metu Latvijos sostinėje Rygoje vyko suaugusiųjų dziudo turnyras, kur dalyvavo broliai Ernestas ir Edvardas Sagalec. Čia Ernestas iškovojo bronzos medalį. Edvardas pralaimėjo kovą dėl medalio ir liko penktas.

Be the first to comment on "Šilutiškiai Panevėžyje išbandė ne tik jėgas, bet ir ragavo kareiviško košės"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*