Po metų…

Lygiai prieš metus laiko – 2016 metų vasario 8 dieną – pasauliniame interneto tinkle pasirodė interneto portalas „Šilainės kraštas“. Pasitelkus kultūrinėje bendruomenėje iki tol neblogai žinomą žodį ir pridėjus naują, buvo sukurta nauja erdvė svarbiai, aktualiai ir kasdienei informacijai skelbti. Metai laiko sėkmingai tai jau ir daroma.

Naujo portalo pasirodymas vasario 8-tą dieną buvo ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Naktis prieš tą dieną ne vienam, prisidėjusiam prie jo atsiradimo ir gyvavimo, buvo įtemta ir bemiegė: dar nemažai ką reikėjo pritaikyti, išbandyti ar subalansuoti. Retas skaitytojas matė, bet pasirodymo dieną būta įvairių netikslumų, neatitikimų ar klaidų. Tačiau tai jau ne taip krito į akis, ir buvo nuspręsta pradėti, galutinius techninius derinimus palikus jau portalui gyvuojant. Tai visą laiką ir daroma. Ačiū Liudui už tai.

Per tuos metus „Šilainės kraštas“ tapo žinimas ne tik Šilutės, Pagėgių savivaldybėse ar Vakarų Lietuvoje. Leidėjai mato internetinius lankytojų adresus iš Europos, Amerikos ir kitų pasaulio kraštų. Tai nemažai ką sako.

Iš viso parengta ir paskelbta daugiau kaip pusę tūkstančio įvairių publikacijų. „Šilainės kraštas“ ir toliau laikysis pozicijos pirmenybę teikti originaliems rašiniams. Taip pat lieka pagrindinė pozicija matyti, viešinti ir teigti pirmiausiai tai, „kas padaryta ar daroma“, o ne tai, „kas nepadaryta“. Esant reikalui, tam taip pat gali būti vietos, tačiau jokiu būdu ji bus ne pagrindinė. Taip pat stengiamasi analizuoti įvykius ar reiškinius, ieškant paaiškinimų, kodėl jie tokie atsirado ar priimti vienokie ar kitokie sprendimai. Nemažai vietos buvo skirta, ir ateityje bus, krašto praeičiai. Tai taip pat svarbu, ne tik suvokiant savastį, bet ir formuojant požiūrį į šiandien vykstančius įvykius: dažniausiai istorijoje jie tiesiog kita forma kartojasi. Juk dažnai „nauja – gerai užmiršta sena“.

Sulaukėme ne tik skaitytojų palaikymo, bet ir būrio bendradarbių. Dėkojame jiems. Jų pagalba prasiplečia ne tik portalo temų ratas bei požiūrių įvairovė.

Taigi, susumavę rezultatus ir pasidžiaugę jais, tęsiame pradėtus darbus.

„Šilainės krašto“ kūrėjų vardu Saulius Sodonis – sėkmės Jums ir mums!

5 Comments on "Po metų…"

 1. Taigi, su Gimtadieniu! Tegul žvakutė ant torto dega skaisčiai, o norai pildosi!

 2. Sigitas | 2017-02-08 at 08:16 |

  Sveikinimai. Išlikite Kultūrą ir Šviesą nešančiu portalu. Sėkmės Jums!

 3. pelageja | 2017-02-08 at 16:14 |

  Sveikiname. Etiškas laikraštis.

 4. Naglis | 2017-02-08 at 19:50 |

  Sveikiname! Ir toliau pastebėti šviesius ištvermingus žmones, ir dar daugiau optimistinių minčių „Šilainės krašte“!

 5. Dovilė | 2017-02-08 at 20:50 |

  Su pirmu gimtadieniu!! Lai netrūksta įkvėpimo ir noro šviesti :)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*