2 % jūsų sumokėtų gyventojų pajamų mokesčių būtų parama „Šilainės kraštui“

Prieš metus – vasario 8 dieną – pasauliui savo vartus atvėrusi interneto svetainė „Šilainės kraštas“ jau rado savo vietą Lietuvos erdvėje. Pradėjusi kaip Pamario krašto naujienas pranešanti žiniasklaidos priemonė, įpareigota plačiai apimančio savo vardo, kone kasdien didina ribų, temų bei skaitytojų ratą. Tad dabar čia galite rasti žinių ne tik iš Šilutės, bet ir iš Pagėgių krašto bei Klaipėdos rajono. Nes kone kasdien vis labiau pingant ir populiarėjant informacinėms internetinėms technologijoms, rinkti žinias, bendrauti, skaityti naujienas tampa paprasta ne tik kaimyniniame krašte, bet ir visame pasaulyje.   

Svetainę „Šilainės kraštas“ leidžia bei administruoja viešoji įstaiga „Šilainė“.
Įmonės kodas 304230667.
Atsiskaitomoji sąskaita Šilutės kredito unijoje yra LT585010200014002690.

Skelbdami žinias svetainėje vadovaujamės pagrindiniu sau išsikeltu uždaviniu – pastebėti, matyti bei aprašyti dirbančius bei kuriančius žmones. Nes tik tai yra gyvenimo variklis. Nemažai dėmesio svetainėje skiriama praeičiai. O ypač iš to srauto išskiriant Mažosios Lietuvos etnografinio regiono reikalus. Iki neseno laiko istorikų dėmesio šiam labai savitam regionui nebuvo per daug. Tad savo darbu ir stengiamės trūkumą užpildyti.

Žinių bei informacijos rinkimas, apdorojimas bei visi techniniai svetainės aptarnavimo dalykai reikalauja materialinių išteklių. Tad kviečiame visus, kam įdomus mūsų požiūris, pateikiamos žinios, kelionės po buvusią Mažąją Lietuvą skirti 2 procentus savo praėjusiais metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Svetainę „Šilainės kraštas“ leidžia bei administruoja viešoji įstaiga „Šilainė“. Įmonės kodas 304230667. Atsiskaitomoji sąskaita Šilutės kredito unijoje yra LT585010200014002690.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie svetainės „Šilainės kraštas“ gyvavimo.

2 Comments on "2 % jūsų sumokėtų gyventojų pajamų mokesčių būtų parama „Šilainės kraštui“"

  1. šilutiškė | 2017-03-17 at 13:23 |

    Jei nebūčiau pensininkė, tikrai skirčiau tuos 2 proc. Laikraštis to vertas: pozityvus ir be patyčių.

  2. Palaikau šilutiškę

Leave a comment

Your email address will not be published.


*