Su medaliais iš Marijampolės

Gegužės 16 dieną Marijampolėje vyko tarptautinis BUDOKA dziudo turnyras. Jame dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos miestų. Viso – du su puse šimto sportininkų.

Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą atstovavo du sportininkai. Adrijus Gečas svorio kategorijoje iki 60 kg finale nusileido Latvijos sportininkui ir liko antras. Svorio kategorijoje virš septyniasdešimt kilogramų trečiąją vietą iškovojo Benas Burba.

Ačiū tėveliams už pagalbą.

Be the first to comment on "Su medaliais iš Marijampolės"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*