Gegužės 23 dieną Marijampolėje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kurį surengė dziudo klubas „KOVOTOJAS“ ir Marijampolės sporto centras. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos miestų.
Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą atstovavo trys sportininkai. Puikiai pasirodė U-9 amžiaus grupėje Tauras Lukošius ir Herkus Jasas. Abu sportininkai savo svorio kategorijose iškovojo pirmąsias vietas. Dar vienas komandos narys Gytis Lazauskas po atkaklios kovos iškovojo trečiąją vietą.
Šis turnyras buvo paskutinis šiame įtemptame varžybų sezone. Visų klubo sportininkų pasiekimai dar kartą parodė jų ryžtą, darbštumą bei nuoseklų pasirengimą viso sezono metu.
Ačiū visiems už palaikymą ir paramą.

Be the first to comment on "Ir medaliai iš paskutinio šių metų dziudo turnyro"