Pirmoji regbio šventė Šilutėje

Jauniesiems regbininkams patarimus dalina komandos „Šilutės regbis“ vadovė A.Minkevičiūtė (dešinėje). Autoriaus nuotrauka.

Šeštadienį, lapkričio 18 d., Šilutėje surengtos pirmosios ir unikalaus nekontaktinio regbio (berniukų ir mergaičių ) pirmenybės „Pamario regbis 2017.

Ši šventė vyko naujojoje Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje. Vaikų regbio pirmenybėse savo jėgas išbandė net 8 komandos iš Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės, Panevėžio, Plungės, Šiaulių ir Šilutės.

A pogrupyje susitiko: Panevėžio KKSC – RK Klevas“, SM „Klevas“, RK „Klaipėdos kovas“, RK Grandis – 7. B pogrupyje: RSC „Dorbė“, Alytaus regbio klubas, ir „SM Tauras – VRA“, „Šilutės regbis“. Šilutiškius treniruoja iš Ramučių kilusi Austėja Minkevičiūtė.

Pasak regbio šventės organizatorių, vaikų regbio komanda Šilutėje pradėjo formuotis vos prieš metus, todėl tai yra labai didelis pasiekimas. Šventės organizatoriai nuoširdžiai dėkojo Vydūno gimnazijos direktoriai Marinai Stirbienei už malonų priėmimą ir jai įteikė vardinę atminimo taurę.

 Apie regbio sporto šakos atsiradimą Šilutėje buvo rašyta 2016 metų birželio 28 dieną straipsnyje „Regbis – daugiau nei sportas“.

Autoriaus filmuotas reportažas.

Be the first to comment on "Pirmoji regbio šventė Šilutėje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*