Priekaištų Antikorupcijos komisija turėjo abiem pusėm

Vakar posėdžiavo Šilutės rajono savivaldybės Antikorupcinė komisija, vadovaujama tarybos narės Sandros Tamašauskienės. Jame toliau buvo nagrinėjama UAB „Statyk pats“ pretenzija dėl Šilutės Pirminio sveikatos priežiūros centro (PSPC) įvykdyto viešojo pirkimo. Juo buvo atmestas minėtos įmonės pasiūlymas.  

Po šio posėdžio komisijos pirmininkė S.Tamašauskienė išplatino pareiškimą, kuriame pareikšta nuomonė, kad šiuo atveju priekaištų galima išsakyti abiem pusėms.

Siūlome susipažinti su šiuo pranešimu bei Antikorupcijos komisijos kreipimusi į Šilutės rajono gyventojus.

ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS POSĖDIS
2016-05-17

 Dėl UAB „Statyk pats“ pretenzijos PSPC dėl viešųjų pirkimų

Būtų tikslinga, atsižvelgiant į tai, kad priekaištų šiuo atveju galima išsakyti abiem pusėms, siūlyti:

Tiekėjams (šiuo atveju UAB „Statyk pats“) ateityje atidžiau pildyti dokumentus, atkreipiant dėmesį į tai, kad būtų išsamiai atsakyta į pirkėjo klausimus.             

PSPC  ir kitoms įstaigoms siūlyti peržiūrėti ir patikslinti formuluotes Supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklėse, kad nebūtų galimybės jų punktų taikyti ydingai ar dviprasmiškai. Atkreipiame dėmesį, kad  PSPC pirkimus vykdo nesilaikydamas patvirtinto ir viešai skelbiamo pirkimų plano.

 Antikorupcijos komisija rekomenduoja tiekėjui, jei jis turi įrodymų dėl galimai įvykdyto nusikaltimo, kreiptis į Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą, o dėl pirkimų procedūrų pažeidimo –  į Viešųjų pirkimų tarnybą.

Antikorupcijos komisijos kreipimasis į  Šilutės rajono gyventojus

Gerbiami Šilutės rajono savivaldybės gyventojai,

Kviečiame kreiptis į Šilutės rajono savivivaldybės Antikorupcijos komisiją, jei manote, kad turite žinių arba pagrįstų įtarimų apie valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas.

Rašykite adresu: [email protected]

Taip pat apie korupcijos atvejį (-us) galite  praneškite raštu, visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (85) 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis), elektroniniu paštu [email protected], faksu (85) 2663307 arba palikti pranešimą svetainėje [email protected]

Visais atvejais  garantuojamas anonimiškumas.

Šilutės rajono savivaldybės Antikorupcijos komisija

Be the first to comment on "Priekaištų Antikorupcijos komisija turėjo abiem pusėm"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*