Jau ketvirtą kartą – vestuvių muzikantų festivalis

Šiemet jau ketvirtąjį kartą į Švėkšną rinksis atlikėjai iš įvairių Lietuvos kampelių – šurmuliuos ketvirtasis vestuvių muzikantų festivalis. Muzikalusis renginys vyks birželio 5 d., kaip visada – Švėkšnos parke. Renginio pradžia 14 val.

Kviečiame visus atvykti maloniai praleisti laiką į pernai vestuvininkų sostine paskelbtą miestelį. Čia Jūsų lauks garantuota linksmos nuotaikos dozė. Bus ką veikti ir jaunam, ir senam.

Pernai festivalyje susirinkusius linksmino per 30 atlikėjų, šiemet laukiama panašaus skaičiaus svečių. Jau dabar aišku, jog į vestuvininkų sostinė atvyks garsi atlikėja „Tikroji išdykėlė“, vietiniams puikiai pažįstama grupė iš Šilutės „Šilokarčema“ bei nauji ir jau Švėkšnoje matyti veidai: „Po stogu“, „Šanšonas LT“, „Vyner“, „Verona“, „Rywi“, „Štabas“, „Žavesys“, „Trivašis“, „Kadrai“, „Du lašai“, „Studio Maruko“, „Tikroji išdykėlė“, „Aušrinė“, „Svajoklis“, Arvydas Bučkus, Gitana ir Rimas Tamašauskai, Rūtenis Jankauskas, Aušra ir Mantas, Regimantas, Rokas ir Gytis, Mindaugas ir Vytautas, Kristina, Gintas, Pranas Lomsargis, Vilius Lenkas, medžiotojų trio „Želsvos“ bei kiti. Geros energijos pliūpsnį taip pat dovanos šokių kolektyvai „Lugnė“ ir „Šalna“.

​FESTIVALIS buvo ir bus NEMOKAMAS!

Be the first to comment on "Jau ketvirtą kartą – vestuvių muzikantų festivalis"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*