Naujiena: apie Rusnę internete

Šiandien dienos šviesą išvydo nauja interneto svetainė, pavadinimu „Rusnė“. Joje – pagrindinė turistams bei aktyvaus poilsio mėgėjams skirta informacija. Aprašyti lankomi salos objektai bei čia siūlomos pramogos. Pateiktos svarbios žinios į salą atvykti ketinantiems svečiams – kur galima pavalgyti, o ilgiau pasilikus – pernakvoti ar net kelioms dienoms apsistoti.

Šią svetainę sukūrė ir salos gyventojams dovanojo komunikacijos UAB „Maniac“. Anot šios svetainės atsiradimo iniciatoriaus Lauryno Filipavičiaus, jų įmonės žmonėms patinka lankytis Rusnėje. Tačiau ieškodami daugiau žinių apie šią unikalią ir labai savitą Lietuvos vietą pastebėjo, kad internete stinga žinių. Susisiekę su Rusnės seniūne Dalia Drobniene pasiūlė bendradarbiauti ir kartu kurti šį projektą. Per keletą mėnesių dienos šviesą išvydo dinamiška, patraukli interneto svetainė „Rusnė“, pasiekiama interneto adresu: salarusne.lt.

Be jau įprastos šiai vietai reikalingos informacijos apie žvejybą, nakvynę, galimybę plaukioti laivais, yra ir naujovė – nurodyti įvairūs maršrutai keliaujantiems dviračiais ar pėsčiomis. Maršrutai nurodyti kilometrais. Tai leis planuoti savo laiką bei atsižvelgti į galimybes. Smaguriams taip pat nereikės daug klaidžioti – svetainėje yra ir rūkyklų adresai. Labiau tradicinėse rubrikose „Naujienos“ bei „Apie Rusnę“ pateikiama naujausia informacija, istoriniai duomenys. Yra ir salos žemėlapis bei oficialių salos įstaigų adresai.

Svetainės kūrėjai pagalvojo ir apie užsienio svečius, tad informacija pateikta ne tik lietuvių, bet ir anglų bei rusų kalbomis.

Atsiradus šiai svetainei dar daugiau žmonių sužinos šią savitą Lietuvos vietą ir prisidės prie unikalios Rusnės gamtos grožio atskleidimo bei naujų svečių pritraukimo. Tai svarbu, nes nemažai rusniškių gyvena teikdami turistines paslaugas.

Nuotraukoje:
Anksčiau pavasariais gaudydavo stintas ten, kur dabar – naujoji Pakalnės  prieplauka.

1 Comment on "Naujiena: apie Rusnę internete"

  1. Svetainės kūrėjai pagalvojo apie užsienio svečius,bet nepagalvojo apie savus orientavimosi sporto mėgėjus… Rusnėje sportas miręs… futbolo aikštė išarta… ir t.t.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*