Piligriminė jaunimo kelionė į Rusnę ir Kintus

Evangelikų liuteronų jaunimo stovykla šią vasarą Vanaguose.

Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios Jaunimo centras rengia piligriminį žygį pėsčiomis iš Šilutės į Rusnę. Iš jos laivu bus keliamasi į Mingę ir einama iki Kintų.      

Žygis prasidės nuo pažinties su Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčia. Apie ją papasakos bei ekskursiją po bažnyčią surengs kunigas Remigijus Šemeklis. 17 valandą piligrimai pėsčiomis išeis į Rusnę. Keliauninkus pasitiks Rusnės bažnyčios kunigas Valdas Miliauskas. Čia jie ir nakvos.

Kitą dieną, po pažinties su vietos bažnyčia, salos istorija, pabendravę su vietos jaunimu, keliauninkai išeis į Uostadvarį ir laivu kelsis į Mingę. Iš jos prasidės kitas kelionės etapas į Kintus. Atvykusius piligrimus sutiks šios bažnyčios kunigas Mindaugas Žilinskis. Kintuose, parapijos namuose, suplanuota dar viena nakvynė piligrimams.

Žygio metu numatytas laikas maldai ir dvasiniams dalykams. O didžioji kelionės dalis skirta kūrybinei, švietėjiškai veiklai, pažinčiai bei bendravimu su bendraamžiais.

Pageidaujantys prisijungti prie pirmą kartą Šilutėje rengiamos kelionės, turėtų registruotis elektroniniu paštu  – jcentras [eta] yahoo.de arba skambinti tel.: 8610 40948 Rūtai Šulskienei.

Daugiau informacijos – Šilutės M.Liuterio evangelikų liuteronų bažnyčios tinklalapyje.

Nuotrauka iš Vanagų evangelikų liuteronų bažnyčios archyvo. 

Komentarų nėra, būk pirmas. "Piligriminė jaunimo kelionė į Rusnę ir Kintus"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*