Nauja gėlių parduotuvė pavasario išvakarėse

Šilutėje puikiu laiku duris atvėrė nauja gėlių parduotuvė „Domilėja“ (Lietuvininkų g. 54): pavasario išvakarėse, artėjant šv.Valentino šventei ir Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Gėlių paklausa tikrai didelė. Smagu, kad šilutiškių pamėgta vieta tęsia paskirtį – ir toliau čia bus galima nusipirkti gėlių savo artimiesiems, draugams ir pažįstamiems įvairioms progoms pažymėti.

Atrodo, kad parduotuvė erdvesnė, stikliniame šaldytuve ir ant lentynų puikuojasi daugybė įvairių gėlių. Parduotuvėje pirkėjai gali išsirikti dovaną ir čia pat ji bus gražiai supakuota, papuošta. Priimami išankstiniai užsakymai.

Kalbintos pardavėjos Giedrė, Evelina ir Regina sakė, kad konkurencijos nebijo. „Svarbu mylėti savo darbą, atsižvelgti į pirkėjų poreikius. Parduotuvė yra buvusios gėlių parduotuvės vietoje, tad manome, kad pirkėjai mus dažnai aplankys. Turime įvairių gėlių. Asortimentas pildysis priklausomai nuo metų laiko. Smagu matyti, kad praeiviai žvalgosi į langus, smalsavo, kol vyko remonto ir įsikūrimo darbai. Nuoširdžiai laukiame pirkėjų. Visada jiems patarsime, padėsime išsirinkti gėles“, – viena per kitą kalbėjo merginos. „Nesame naujokės šioje srityje. Apie gėles daug žinome. Taip, tulpėms reikia mažai vandens. Tikriausiai esate pastebėjusios, kad tulpės vandenyje paauga. Parsinešate, pasimerkiate, o jos ima ir išstypsta. Todėl jos transportuojamos be vandens, „užmigdytos“. Visos puokštės, kurias matote, yra mūsų pačių su meile sukomponuotos“.

Kalbintos pirmosios pirkėjos džiaugėsi gražia parduotuve, dideliu gėlių pasirinkimu, galimybe čia pat išsirinkti dovaną.

Išeidama palinkėjau pardavėjoms malonių lankytojų, norinčių nusipirkti pačią gražiausią puokštę savo artimiesiems, kolegai ar draugui.

Liepa Šermukšnė

Be the first to comment on "Nauja gėlių parduotuvė pavasario išvakarėse"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*