Ant kojų stojasi naujas prekybos centras

Pavasarį prasidėjusios statybos Gluosnių gatvėje Šilutėje artėja prie pabaigos – šalia gatvės iškilo stačiakampio formos pastatas. Modernus, šiuolaikinių formų ir medžiagų statinys aiškiai liudija, kad mieste randasi naujas prekybos centras.

Nors prie šio pastato tai vienur, tai kitur dar matomi besidarbuojantys žmonės, tačiau panašu, kad statybos darbai eina į pabaigą. Tai patvirtino ir šio naujojo prekybos centro vadovas Raimundas Ambrozaitis.

Šilutės „Bikuvos“ vadovas R.Ambrozaitis.

Šilutės „Bikuvos“ vadovas R.Ambrozaitis.

Nesenai Šilutės visuomenę pasiekė žinia, kad Lietuvos liberalų sąjūdžio Šilutės skyriaus pirmininkas R.Ambrozaitis traukiasi iš pirmininko pareigų. Tai jis motyvavo padėjusiu darbo krūvių ir laiko trūkumu. Todėl jis nebegali pakankamai laiko skirti partijos reikalams. Sutikus jį prie baigiamo statyti prekybos centro ir paaiškėjo, kas yra tas padidėjęs darbo krūvis ir užimtumas. R.Ambrozaitis sakė, kad įveikęs nemažą atranką, rugsėjo 19 dieną jis tapo prekybos tinklo „Bikuva“ Šilutės centro vadovu.

Vargiai ar šilutiškiams plačiai girdėtas „Bikuvos“ prekės ženklo pavadinimas. Jo vadovas sakė, kad Vakarų Lietuvoje šis centras yra pirmasis, nors Šilutėje netrukus duris praversiantis bus aštuonioliktasis Lietuvoje. Iki šiol dauguma šio tinklo prekybos centrų yra įsikūrę Rytų Lietuvoje, o artimiausias Šilutei yra Kuršėnuose. Šis prekybos tinklas prekiauja statybinėmis medžiagomis, ūkinėmis, buitinėmis prekėmis bei visa tuo, ko gali prireikti namuose. Paklaustas, ar nebijo konkurencijos Šilutėje, kur panašių prekybos vietų yra nemažai, R.Ambrozaitis sakė, kad visados galima rasti būdų pritraukti pirkėjų. Juo labiau, kad „Bikuva“ į Šilutę ateina ne kaip konkurentas, o kaip partneris.

Šilutės „Bikuvos“ vadovas sakė, kad šį centrą planuojama atidaryti gruodžio viduryje. Šiuo metu jau beveik baigti visi pastato statybos darbai ir prasidėjo prekybos vietų įrengimas. Centre dirbs apie 25 darbuotojus. Beveik visi jie jau įdarbinti ir šiuo metu vyksta įvairūs mokymai. R.Ambrozaitis kalbėjo, kad šiuolaikiniai pardavėjai – konsultantai turi būti puikūs savo srities žinovai, galintys ne tik pasiūlyti pirkėjui tinkamą prekę, bet ir padėti išsirinkti iš daugybės panašių gaminių. Šiuo metu panašaus pobūdžio mokymai ir vyksta.

Tuo metu daugiau kaip dviejų tūkstančių kvadratinių metrų ploto prekybinėse patalpose jau triūsė lentynų montuotojai, buvo įrenginėjami šviestuvai bei visa tai, kas tokiems centrams reikalinga. Nes čia turi būti jauku ne tik pirkėjams, bet patogu ir čia dirbantiems žmonėms.

Baigiant pokalbį apie naująjį prekybos centrą, R.Ambrozaitis pasidžiaugė, kad į Šilutę atėjo nemažos investicijos, sukurtos naujos darbo vietos. Be to, susitvarkė gan niūri ir ganėtinai apleista Gluosnių gatvės vieta. Net naujojo prekybos centro kaimynai ėmė tvarkyti savo pastatus ir aplinką.

Be the first to comment on "Ant kojų stojasi naujas prekybos centras"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*