Kintiškiai XXXVIII tradiciniame tarptautiniame bėgime „Ventė – Kintai“

Rugsėjo 17 dieną Kintuose vyko graži bėgimo šventė, kurią organizavo bėgimo entuziastas Romas Bernotas. Joje dalyvavo 237 bėgimo mėgėjai iš visos Lietuvos ir keletas svečių iš užsienio.

Smagu, kad savo jėgas 500 m, 1 km ir 5 km nuotoliuose išbandė ir 40 Kintų mokyklos mokinių. O etikos mokytojas Ramūnas Grikšas, bėgdamas iš Ventės į  Kintus, sėkmingai įveikė net 10 km. Kintiškiams pavyko iškovoti ir prizines vietas. Septintokas Lukas Dambauskas buvo greičiausias 1 kilometro bėgime, kuriame varžėsi 2003 – 2005 metais gimę vaikai, o tarp 2002 metų gimimo mergaičių nepralenkiama – Deimantė Pociutė, o jos klasės draugė Deimantė Grakauskaitė užėmė trečią vietą. Amžiaus grupėje, kurioje varžėsi devintokai, antros vietos medalį iškovojo Pranas Ablingis, o trečios – Marius Graužinis.

Smagu, kad 5 km nuotolio nuo Stankiškių iki Kintų nepabūgo net septyni mūsų mokyklos dešimtokai, kurį visi sėkmingai  įveikė, o šio nuotolio pirmos ir trečios vietos apdovanojimus iškovojo gimnazistai Jolita Mažonaitė ir Žydrūnas Bendikas.

Jauniausio varžybų berniuko apdovanojimas įteiktas Kintų darželį lankančiam Laurynui Pociui, kuris už grupės draugą Danielių Grikšą jaunesnis vos keletą mėnesių, abu gimę 2013 metais, tačiau, abu raginami tėvelių, sėkmingai įveikė 500 m nuotolį.

Bėgimą surengti padėjo ir Kintų pagrindinės mokyklos aktyvi bendruomenė.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Kintų vidurinė mokykla

Leave a comment

Your email address will not be published.


*