Sprendimas priimtas – autobusų stotį statys „Projestos projektai“

Praėjusią savaitę neeilinio Šilutės rajono Savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo sprendžiama, kuris iš dviejų investuotojų Šilutėje statys naują autobusų stotį su prekybos centru, autobusų parką iškeliant į taip pat jų pastatytą kitą vietą. Daugumos palaikymo sulaukė projektas, kurį pasiūlė vilniškė UAB „Projestos projektai“.

Šilutės rajono savivaldybė ilgokai ieškojo investuotojo, kuris imtųsi Tilžės gatvėje Šilutėje, vietoje dabartinio autobusų parko, pastatyti autobusų stotį, o autobusų parką iškelti į kitą vietą. Už tai suteikiama galimybė greta autobusų stoties pastatyti ir komercines patalpas, kurių nuoma investuotojui ir duotų investicijų grąžą.

Pavasarį atsirado du galimi investuotojai – minėta UAB „Projestos projektai“ ir UAC „Capital City“ grupė, vienijanti keletą statybos bendrovių. Iš esmės, abi bendrobės siūlė labai panašius variantus. Gal tik laimėtojais pasisiūlė šį proektą įgyvendinti gerokai greičiau, iki 2017 metų pabaigos. Tačiau „Capital City“ pasiūlė jau aiškią sutartį su prekybos tinklu „Maxima“, kurie naujajame centre greta stoties ir būtų įsikūrę. Šios investitorių grupės vadovai, minėjo, kad tuomet Maxima parduotuvė planuoja išsikelti iš Šilutės centro. Tuo tarpu laimėtojais Projestos projektai“ apie galimus būsimo prekybos centro nuomininkus kalbėjo ne taip aiškiai, minėdami, kad kalbasi su daugeliu prekybos tinklų, tame tarpe ir su naujuoju „Lidl“.

Nors neeiliniame posėdyje dalyvavo 23 tarybos nariai, sprendimą, kas ir kaip turės statyti ir iš esmės keisti Šilutės vaizdą, priėmė tik 16 tarybos narių. Opozicija, išskyrus Arvydą Jaką, nei už vieną projektą, radusi įvairių priežasčių, nebalsavo. Taigi, investitorių pasirinko ir Šilutės ateitį nulėmė Vladas Kainovaitis, Arvydas Jakas, Steponas Kazlauskas, Genovaitė Kimbrienė, Antanas Kubaitis, Vytautas Laurinaitis, Vaidas Pavilonis, Algis Bekeris, Vaidas Bendaravičius, Tomas Budrikis, Alfredas Nausėda, Arūnas Pupšys, Ričardas Stonkus, Laimutė Uselienė, Antanas Martinkus ir Povilas Tunaitis.

Projektas

Be the first to comment on "Sprendimas priimtas – autobusų stotį statys „Projestos projektai“"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*