Kas statoma Gluosnių gatvėje?

Ne vienas važiuojantis Gluosnių gatve pastebėjo statyboms atitvertą nemažą žemės sklypą, o jame intensyviai dirbančius statybininkus. Toks vaizdas miesto centre – seniai matytas. Buvo įdomu sužinoti, kas pradėta statyti ir čia bus.  

Anksčiau prie pradėtų statybviečių būdavo privalu pastatyti skydą su pagrindine informacija apie statomą objektą. Tad visiems buvo viskas aišku, kas čia bus, kas stato, kada viskas bus baigta. Dabar tokios informacinės lentos privalomai statomos tik prie tų objektų, kuriuos finansuoja Europos Sąjunga.

Apie šias statybas šiek tiek žinojo greta šios aikštelės esančio automobilių remonto dirbtuvių darbuotojas. Jo žiniomis, čia turėtų atsirasti statybinių prekių parduotuvė. Tuo jis nesidžiaugė, nes pastatas bus aptvertas tvora, kurioje bus saugomos atvežtos statybinės prekės. Tai gali sudaryti keblumų atvažiuojant į automobilių remonto dirbtuves. Pašnekovas sakė, kad jo žiniomis, kažkada čia turėjo būti vienas iš maisto prekėmis prekiaujančių didžiųjų tinklų.

Informacijos, kad čia bus statomas prekybos centras pavyko rasti Teritorijų planavimo dokumentų registre internete. Jame nurodoma, kad žemės sklype, esančiame adresu Gluosnių gatvės 4b, suplanuota prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statyba. Pietinėje jo dalyje įrengiama parduotuvė, buitinių paslaugų bei sandėliavimo patalpos.

Kas konkrečiai šioje vietoje statoma negalėjo pasakyti ir Šilutės rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Viktoras Bičkauskas. Jis tik patvirtino internete rastą informaciją, kad čia statomas prekybos centras.

Kol kas žinių iš šios vietos tiek.

Be the first to comment on "Kas statoma Gluosnių gatvėje?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*