Išardytas tiltas per Veiviržą vėl pradeda panašėti į tiltą  (NUOTRAUKOS) (VIDEO)

Vasarą pradėtas remontuoti tiltas šalia Vilkyčių per Veiviržos upę, vėl pradeda panašėti į tiltą – šiandien pradėtos montuoti jo pagrindo metalinės dalys.  

Dabar tiltas bus sudarytas iš šešių pagrindinių laikančių konstrukcijų, kurios ir pradėtos kelti ant upės krantuose išlietų atramų. Sutvirtinus šias metalines dalis – jis taps pagrindu, ant kurio bus tvirtinamos kitos tilto dalys ir klojamas asfaltas. Pabaigus statyti naująjį tiltą, jo važiuojamoji dalis praplatės ir bus kaip ir visas Šilutės – Klaipėdos plentas – 7 metrų pločio.

Gaila, tačiau istorinio senojo tilto išsaugoti nepavyko dėl didelio jo susidėvėjimo. Tad ir statomas naujas šiuolaikinis tiltas, galintis atlaikyti dideles apkrovas, kurios susidaro esant labai intensyviam eismui kelyje Kaunas – Šilutė – Klaipėda. Siekiant bent iš dalies išsaugoti buvusį autentiškumą, tilto turėklai primins buvusio istorinio tilto vaizdą.

Šias naujas tilto konstrukcijas kelia didžiausią – 500 tonų – keliamąją galią turintis kranas Pabaltijyje. O jas pagamino viena Kretingos rajono įmonė.

Šiuo darbus vykdantys statytojai kalbėjo, kad visi darbai vyksta laikantis numatyto grafiko. Ir, jei niekas nesutrukdys, naujasis tiltas per Veiviržos upę eismui bus atidarytas pavasarį.

Be the first to comment on "Išardytas tiltas per Veiviržą vėl pradeda panašėti į tiltą"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*