Jaunieji Šilutės krašto dziudo meistrai skina pergales

Šilutiškio dziudo trenerio Rimvydo Lukošiaus vadovaujami imtynininkai pamažu užsikariauja aukščiausias sportines pozicijas šalyje. Tai įrodė iš iš keletos paskutinių respublikinių varžybų. Tiesa, ne visų sportininkų baigtis buvo verta aukščiausių įvertinimų. Tačiau čia labai tinkamas posakis – „kas nedirba, tas neklysta“.  

Šių metų gruodžio 3 dieną Šiauliuose vyko tarptautinis dziudo turnyras. Šilutės dziudo klubą „Kumikata“ atstovavo šeši sportininkai. Geriausiai sekėsi Justui Paupariui: jis svorio kategorijoje iki 81 kg iškovojo čempiono vardą. Trečios vietos atiteko Pijui Strukčinskui ir Dominykui Šatkui.  

Svorio kategorijoje iki 73 kg., finalinės kovos dalyviai Edvardas Sagalec ir Rokas Šadzevičius, gavę po keturis įspėjimus, buvo diskvalifikuoti ir neteko apdovanojimų.

Už savaitės, gruodžio 10 dieną, Plungėje vyko tradicinis Kalėdinis dziudo turnyras. Jame dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų – viso virš šimto dalyvių. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo dvylika sportininkų. Geriausiai iš sekėsi šilutiškiams Pijui Jogminui, Nojui Kungiui, Nedui Jurkevičiui,Matui Gerulskiui ir Mantui Sungailai. Jie tapo turnyro nugalėtojais savo svorio kategorijose.

Antrąsias vietas užėmė Gabrielius Alseika, Domas Plikšnys, Uosis Knapkis. Trečiąsias vietas iškovojo Aras Plikšnys ir Emilis Stanys. Šilutės dziudo klubo sąskaitoje dešimt medalių. „Dėkoju tėveliams, už pagalbą ir palaikymą“, – sako treneris R.Lukošius.

siauliai_12-12-2

Šilutiškiai imtynininkai Šiauliuose.

jaunino_klubas_siauliuose

Šilutiškiai sportininkai Plungėje su apdovanojimais.

 

 

 

Be the first to comment on "Jaunieji Šilutės krašto dziudo meistrai skina pergales"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*