Šilutės kredito unijos nariai ir klientai gali pasirinkti pagrindinių paslaugų krepšelį

Nuo vasario 1 d. Šilutės kredito unija gyventojams siūlo pagrindinėmis finansinėmis paslaugomis naudotis už 1,5 euro per mėnesį, o nepasiturintiems klientams – už 0,75 euro per mėnesį.

„Mūsų kredito unijos nariai, pasirinkę pagrindinės sąskaitos paslaugą, už 1,5 euro per mėnesį gaus visą būtiniausių mokėjimo paslaugų paketą. Tarp jų – ne tik 10 internetinių pervedimų eurais, neribotus lėšų įskaitymus į sąskaitą, mokėjimo kortelės išdavimą bei aptarnavimą, bet ir lėšų išgryninimą eurais. Šią paslaugą pasirinkę klientai per mėnesį gali išgryninti iki 700 eurų mūsų kredito unijoje ir iki 300 eurų – Lietuvos ir bet kurios Europos Sąjungos (ES) ar Europos Ekonominės Erdvės (EEE) valstybės bankomatuose“, – sakė Šilutės  kredito unijos rizikos vertinimo specialistė Daiva Kuršelytė.

Pasirinkti pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą nėra privaloma – tokiu atveju klientams liks galioti standartiniai paslaugų įkainiai.

„Tačiau skaičiavimai rodo, kad aktyvesni paslaugų naudotojai, pasirinkę pagrindinės sąskaitos paslaugą, gali sutaupyti mažiau mokėdami už pinigų pervedimą, lėšų išgryninimą bei kitas paslaugas“, – sakė Daiva Kuršelytė.

Šilutės kredito unija priklauso 61 uniją vienijančiai LKU kredito unijų grupei. Tik šiai grupei priklausančios unijos siūlo klientams Lietuvos centrinės kredito unijos plėtojamas e. bankininkystės, mokėjimo kortelių „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimų už komunalines paslaugas, pinigų pavedimų Lietuvoje ir užsienyje bei kitas finansines paslaugas.

Be the first to comment on "Šilutės kredito unijos nariai ir klientai gali pasirinkti pagrindinių paslaugų krepšelį"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*