Dėl keleivinio traukinio į Klaipėdą – gyventojų apklausa  

Vakar, pirmadienį, Šilutės rajono Savivaldybės tarybos narė Sandra Tamašauskienė užregistravo Tarybos sprendimo projekto projektą, kuriuo siūloma surengti Šilutės rajono gyventojų apklausą. Ja turėtų būti išsiaiškinti gyventojų nuomonė dėl „susisiekimo su Klaipėdos miestu geležinkelio maršrutu Šilutė-Klaipėda–Šilutė, gyventojams priimtinu grafiku“.       

Jei šiam sprendimui taryba pritars, apklausa turės būti surengta visoje Šilutės rajono teritorijoje. Gyventojai turtėtų atsakyti ar pritaria, kad „būtų atnaujintas susisiekimas su Klaipėdos miestu geležinkelio maršrutu Šilutė–Klaipėda–Šilutė?“

Sprendimo projekto rengėja siūlo, kad būtų pateikti trys galimų atsakymų variantai: a) pageidaučiau, kad šiuo maršrutu traukinys vyktų nuolat; b) pageidaučiau šiuo maršrutu važinėtis tik vasaros sezono metu (nuo birželio1 d. iki rugsėjo1 d.); c) nepritariu, kad būtų atnaujintas maršrutas Šilutė–Klaipėda–Šilutė.

Kituose sprendimo projekto punktuose sakoma, kad „išsiaiškinus gyventojų nuomonę (pritarimo atveju) pavesti Šilutės rajono savivaldybės merui inicijuoti derybas su AB „Lietuvos geležinkeliai“ dėl maršruto Šilutė–Klaipėda–Šilutė sąlygų“.

Taip pat „pritarimo pateiktam apklausos klausimui atveju, pavesti Šilutės rajono savivaldybės merui inicijuoti diskusijas su Klaipėdos rajono savivaldybės ir Klaipėdos miesto merais dėl minėto maršruto atnaujinimo tikslingumo ir sąlygų“.

Šis sprendimo projektas gali būti svarstomas jau birželio 30 dieną vyksiančiame Šilutės rajono Savivaldybės tarybos posėdyje. Tačiau prieš tai jam turėtų būti pritarta ir šią savaitę vyksiančių Tarybos komitetų posėdžių metu.

Be the first to comment on "Dėl keleivinio traukinio į Klaipėdą – gyventojų apklausa  "

Leave a comment

Your email address will not be published.


*