Rusniškiai kviečia į svečius – į Šaktarpį (nuotraukos)

Šeštadienį Rusnėje, prie senojo tilto, vyks viena ankstyviausių metų švenčių – Šaktarpis. Šis Rusnės bendruomenės prieš daugiau kai prieš dešimtmetį sumanytas renginys pradeda Šilutės rajono šventinių atviroje erdvėje renginių ciklą. 

Šiemet tik Rusnei būdingu gamtos reiškiniu – šaktarpiu – pavadinta šventė vyks vienuoliktą kartą ir turi naują įvardinimą – „Šaktarpis brenda į vandenį“. Tai dėl to, kad atrakcijos bus ir Nemune. Šeštadienį planuojamos varžybos ant vandens. Jų metu bus varžomasi plaukiant bei lenktyniaujant venterinėmis valtimis. Bus ir kitų atrakcijų. Kaip ir dera Rusnei, laivai stovės netoli esančioje prieplaukoje, kad viskas kuo arčiau vandens būtų.

Saktarpis2016Be tradicinių ir jau įprastų linksmybių, šventėje vyks įvairių patiekalų degustacija. O kaip paruošti žuvį – rusniškiai tikrai žino. Ir ne tik žuvį…

Taip pat bus kiemeliai, prekybininkai, blusturgininkai. Koncertuos šokių kolektyvai „Juknaičiai“ ir „Šalna“ iš Švėkšnos. Taip pat pačių rusniškių „Rusnietis“ ir jaunimo šokių kolektyvas „Karklas“. Bus ir folkloro ansamblis „Verdainė“, dainuos Valdas Lacko.

Visa ko oficiali pradžia 12 valandą.

Prisiminimui:
prieš dešimtmetį vykusių Šaktarpių nuotraukos:

 

Be the first to comment on "Rusniškiai kviečia į svečius – į Šaktarpį (nuotraukos)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*