Būkit atidūs – Šilutėje keičiama kai kurių namų numeracija

Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus šių metų kovo 19 dieną pasirašė įsakymą Nr. V1-53, kuriuo pakeitė penkių namų Šilutės mieste numeracijas. Nors statiniai ir niekur nepajudėjo, tačiau nuo šio jų adrese bus žymima ir kita gatvė.     

Taip nuo šiol Jaunimo alėjos 7 pažymėtas pastatas pakeistas į Cintjoniškių g. 16, Jaunimo alėjos 9 į Cintjoniškių g. 16a, Jaunimo alėjos 10 į Cintjoniškių g. 18,  Jaunimo alėjos 1 į V.Kudirkos g. 20b, ir Jaunimo alėjos 4 į V.Kudirkos g. 20c.

Šį Šilutės seniūno įsakymą pakomentavo jį rengusi seniūnijos specialistė Dalia Skarbalienė. Ji sakė, kad šį pakeitimą inicijavo Lietuvos Valstybinis registrų centras. Šios įstaigos specialistai atkreipė dėmesį, kad Šilutės mieste gyvenamų namų bei kitų būstų registracija neatitinka bendros Lietuvoje galiojančios tvarkos. Todėl Šilutės seniūnas ir buvo įpareigotas sutvarkyti numeraciją. Nuo Jaunimo alėjos tai ir buvo pradėta daryti. Seniūnijos darbuotoja taip pat minėjo, jog netrukus bus peržiūrinėjama ir Sodų bei Pramonės gatvių pastatų numeracija. Ateityje taip pat numatyta keisti ir Melioratorių alėjos namų numerius.

D.Skarbalienė sakė, kad gyventojams niekur nieko patiems dėl to keitimo rūpintis nereikės  – viskas bus padaryta centralizuotai. Apie adresų pasikeitimą taip pat informuotos ir Šilutės rajono gyventojus aptarnaujančios tarnybos.

Nuotraukoje:
Nors ant ant Jaunimo alėjos namų dar kabo sena numeracija, tačiau iš ties Valstybiniame registre jie jau turi kitą numeraciją. 

Be the first to comment on "Būkit atidūs – Šilutėje keičiama kai kurių namų numeracija"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*