Tėvo dienai – šeimų krepšinio turnyras

Jau antrą kartą Švėkšnos ūkininkų šeima Ilona ir Tomas, drauge su bendraminčiais Jūrate ir Arūnu Kurlianskais, savo sodyboje Kalnalių kaime surengė šeimų krepšinio turnyrą Tėvo dienai paminėti.     

Į kvietimą pasirungti dėl „Dėdės Tomo“ taurės atsiliepė ne tik Švėkšnos, bet ir gretimuose Daukšaičiuose bei Žemaičių Naumiestyje gyvenančios šeimos. Iš viso šeštadienį, Tėvo dienos išvakarėse, „trys prieš tris“ turnyre rungėsi septynios komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Žaidžiama buvo po septynias minutes. Sekundžių tikslumu iki žaidimo likusį pabaigos laiką skelbė Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis. Šioms varžyboms teisėjavo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas Audrius Urmulevičius, aikštelėje vykusi kovą komentavo smailialiežuvis Kęstutis Gabšys, o įgarsinimu bei muzikiniu šventės fonu rūpinosi visur spėjantis Vytautas Raibys.

Varžybas sekė bei savo šeimas palaikė būrys sirgalių. Gražiai tvarkomą Ilonos ir Tomo Grikšų sodybą aplankyti bei stebėti varžybas atvažiavo ir svečių iš Šilutės. Kol vieni gėrėjosi šeimų komandų žaidimu, kiti apžiūrinėjo kasmet vis gražėjantį Ilonos ir Tomo Grikšų ūkį. Tuo tarpu, nekreipdami dėmesio į aistringas šeimų turnyro kovas bei jas palydinčias ovacijas, visai šalia atvertose aikštelėse ramiai sau saulutėje šildėsi šių darbščių ūkininkų auginami paukščiai. O sodybos pakraštyje, ant specialaus ugniakuro, virė ir kunkuliavo gardūs šiupiniai. Po varžybų jais buvo vaišinami krepšinio turnyro dalyviai, jų šeimų nariai bei visi tą popietę užsukę į svečius pas vaišingus ūkininkus.

Be the first to comment on "Tėvo dienai – šeimų krepšinio turnyras"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*