Šilutėje atsidarė Vaikų dienos centras

Vakar, rugsėjo 7 dieną, Šilutės miesto centre buvo atidaryta nauja socialinė įstaiga. Duris pravėrė Irenos Domarkienės įkurta viešoji įstaiga Vaikų dienos centras.

Prieš daugiau kaip metus Lietuvininkų gatvės 16a numeriu pažymėtame name pradėjo veikti įstaiga, savo išore kiek panaši į užsienyje labai populiarius žaidimų kambarius. Tai buvo vieta, į kurią tėveliai galėjo atvesti savo vaikus, kad vadovaujami pedagogų, galėtų žaisdami lavintis bei prasmingai leisti čia laiką.

O nuo šiol čia po pietų rinksis tų tėvų vaikai, kam valstybė mano esant reikalą skirti paramą. Nuo kitų panašių vaikų dienos centrų šis skirsis tuo, kad bus daugiau orientuotas ne į socialinės rizikos šeimas, o į tas, kurios dėl įvairių priežasčių negali užtikrinti tinkamo vaikų popamokinio lavinimo. Į šį centrą ateis tie mažieji Šilutės rajono gyventojai, kuriuos čia nukreips arba savivaldybės Socialinio, arba Vaikų teisių apsaugos skyrių darbuotojai.

Šiame Vaikų dienos centre vaikai bus maitinami, esant reikalui, ruoš namų darbus bei vykdys įvairias užduotis. Čia yra daugybė įvairių žaislų skirtų ir mažiausiems, ir jau kiek ūgtelėjusiems vaikams. Yra ir daugeliui taip geidžiamų kompiuterių, planšečių, kurių jų tėveliai negali įsigyti.

Su šiais vaikais nuo 13 iki 17 valandos dirbs šios įstaigos vadovė I.Domarkienė ir socialinė pedagogė.

centras-1 centras-2 centras-3

 

4 Comments on "Šilutėje atsidarė Vaikų dienos centras"

  1. silutiske | 2016-09-08 at 15:24 |

    Saunuole Irena…:) sekmes ir toliau pleciant veikla sioje srityje…tikiuosi sis centras nusluostys nosi centrui, kuriame tik plaunami pinigai!

  2. Austeja | 2016-09-08 at 16:44 |

    Mes į šitą centrą tikrai daugiau nebeisim. Dieną prieš atidarymą mums buvo pasakyta, kad galim ateiti nuo 9val iki 1 val pažaisti. Kitą dieną atvykus 12 val, mums buvo pranešta kad šiandien žaisti mums jau neleis, nes pavėlavom, ir batuto tikrai nejungs. Kadangi vėlavom 5 min, tai ir įkainio „kaip ir tokio nepilnos valandos“ neturi. žodžiu, pasijutom, kad labai sutrukdėm tamsta.

  3. Ramutė | 2016-09-08 at 20:26 |

    Labas vakaras, gal reikalinga maitinimo paslauga

  4. Neisivaizduoju sios moters dirbant su vaikais!!! Tai pikta arogantiska, nemaloni ponia…Pliotkininkiu pliotkininke!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*