Jau ryškėja „Bendruomenės sienos“ kontūrai

Nors buvo skelbta, kad nuo rugsėjo 5-osio prasidės AB „Šilutės baldai“ inicijuoto „Bendruomenės sienos“ projekto įgyvendinimas, tačiau realių darbų lyg ir nesimato. Ir tik atidžiau įsižiūrėjus galim pastebėti, kad ant įmonės sienos pamažu randasi būsimos Šilutės istorijos kontūrai.       

Nesimato dėl to, kad pirmieji darbai vyksta naktimis. Tik tamsoje šviesos projektorių pagalba galima ant sienos perkelti Šilutės meno mokyklos moksleivių nupieštus darbus, kurie savo darbus baigė šių metų pavasarį. O dabar profesionalų dailininkų eilė.

Perpieštus moksleivių darbus netrukus imti „spalvinti“. Tai bus jau dieninis darbas, kurį matys visi. Projekto iniciatoriai mano, kad galės prie šio darbo prisidėti ne tik baldininkai, bet ir miestiečiai.

siena_2

Šilutiškė Joana džiaugiasi atsirandančiais istoriniais piešiniais.

Vis tik šiuos istorijos kontūrus pamažu ima pastebėti ir miestiečiai. Netoliese gyvenanti ponia Joana sakė, kad ne kartą yra važiavusi pro šią sieną dviračiu. Ir netikėtai atkreipusi dėmesį, kad kažkas lyg ir nupiešta, net sustojo pažiūrėti. Ji atidžiai peržiūrėjo jau esančius istorinių piešinių kontūrus ir pastebėjo, kad tai gražiau, nei anksčiau būdavo čia naktimis be jokios prasmės jaunimo primarginta. Šilutiškė taip pat džiaugėsi, kad čia bus pavaizduota miesto bei krašto istorija.

Iš ties nebedaug laiko liko laukti, kol ant Šilutės baldų įmonės sienos bus perkelta pagrindiniai krašto istoriniai momentai.

dsc00014 s-1 s-2 s-3 s-4

1 Comment on "Jau ryškėja „Bendruomenės sienos“ kontūrai"

  1. nijole | 2016-09-11 at 07:23 |

    Laukiam „Sienos“ – bus savita ir įdomu.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*