Rajono vadovai pagerbė ir dėkojo geriausiems mokiniams bei jų mokytojams  

Senai į Šilutės rajono savivaldybės Didžiąją salę tiek daug buvo susirinkusių moksleivių ir jų mokytojų – šiaip jau talpioje salėje neužteko ir kėdžių visiems atsisėsti. Šaunaus jaunimo būrys galėjo būti ir dar didesnis, nes, prasidėjus moksleivių atostogoms, dalis jau buvo išvykę ilsėtis. O proga šiandien atvykti į Savivaldybę buvo ypatinga – čia jau dešimtą kartą buvo surengta Mokinių meno, mokslo ir sporto pasiekimų šventė.

Po Šilutės meno mokyklos moksleivių muzikinės įžangos Šilutės mero pavaduotojas Algis Bekeris ir Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis pasidžiaugė tokiu gausiu geriausiųjų moksleivių būriu, kurie sunkiai dirbdami tapo įvairių respublikinių konkursų, festivalių ar sportinių varžybų nugalėtojais. Iškovodami laureatų diplomus, aukštas vietas juose bei pelnydami įvairių palvų medalių, jie įrodė savo jėgą, stiprybę bei išprusimą. O tuo pačiu garsino Šilutę ir jos kraštą. Tad pasidžiaugdami puikiais rezultatais, rajono vadovai palinkėjo moksleiviams jėgų ir stiprybės toliau siekiant mokslo, meno ir sporto aukštumų. Taip pat buvo dėkojo ir jų mokytojams, kurie padėjo savo mokiniams pasiekti aukštų rezultatų.

Tad šiandien Savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu už laimėjimus tarptautiniuose, respublikos konkursuose, olimpiadose ar varžybose bei Šilutės krašto garsinimą Padėkos raštais ir asmeninėmis dovanomis buvo apdovanoti 27 moksleiviai, 24 jų mokytojai, 4 meno kolektyvai ir 4 sportinės komandos. Šventę pradėjo Šilutės meno mokyklos moksleiviai.

Šilutės rajono mero V.Lauriančio potvarkiu apdovanotųjų rajono moksleivių sąrašas čia.

Be the first to comment on "Rajono vadovai pagerbė ir dėkojo geriausiems mokiniams bei jų mokytojams  "

Leave a comment

Your email address will not be published.


*