Žurnalistų paroda pradėjo kelionę po bibliotekas

Gegužės 5-tąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse, Šilutės F.Bajoraičio viešojoje atidaryta Šilutės žurnalistų fotografijų paroda „Pamario kraštas ir jo žmonės“ pradėjo kelionę po bibliotekos filialus.

Parodos sumanytojai rajono žiniasklaidos atstovams pasiūlė pirmą kartą rengiamai parodai pateikti po penkias reportažines fotografijas. Savo foto įspūdžiais sutiko pasidalinti devyni Šilutės rajono žurnalistai: Gerda Belokopytova, Saulina Grinčinaitienė, Sigitas Grinčinaitis, Rūta Ežerinskė, Lijana Jagintavičienė, Birutė Morkevičienė, Petras Skutulas, Saulius Sodonis ir Vaidotas Vilkas. Iki praėjusios savaitės pabaigos ši paroda buvo eksponuojama Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Periodikos skaitykloje.

Nuo šiol ji pradeda kelionę po Šilutės bibliotekos filialus. Dėl vietos stokos tuose skyriuose, paroda į juos iškeliauja padalinta į dvi dalis. Birželio mėnesį darbai bus eksponuojami Katyčių ir Vilkyčių filialuose. Vėliau, pagal Šilutės bibliotekininkų sudarytus planą, paroda keliaus į kitus filialus. Tad su šiomis žurnalistų fotografijomis susipažinti galės visų Šilutės rajono miestelių gyventojai.

Be the first to comment on "Žurnalistų paroda pradėjo kelionę po bibliotekas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*