Sveikinimas iš Kintų su žiemą žydinčiomis rožėmis

Kintiškė D.Kačiuškevičienė ir jos rožės.

Kintiškė Dalia Kačiuškevičienė džiaugiasi dar nuo rudens lauke tebežydinčiomis rožėmis. Jos auga prie jos kirpyklos Kintų miestelio centre.

Kaip sakė rožes pavasarį pasodinusi D.Kačiuškevičienė, jos nenustojo žydėti ne tik vasarą, bet ir visą rudenį. Po nesenų žiemos šalnų moteris ryte apžiūrėjusi nustebo, kad šalia lango esantis krūmelis nebuvo paliestas šalčio – ir lapeliai, ir purpuriniai žiedai spindėjo savo natūraliomis spalvomis. Tuo tarpu kiti netoli augę augalai jau buvo šalnų pakąsti ir grožio nebeteikė.

Šios neįprastos žiemos išdaigos savininkė sakė, kad norėjusi įsigyti jai patikusios spalvos rožių sodinukų. Negalėjęs tokių pasiūlyti, priekuliškis rožių augintojas davė panašų, jam pačiam labiau patikusi. O jis, pasirodo, ypatingas – žydi kone ištisus metus ir yra atsparus šalčiui. To kuo puikiausias įrodymas yra Kintuose. O greta žydinčiojo yra ir kitas rožių krūmelis, tačiau jis kiek kitoks – nors žiedas ir sukrautas, tačiau jis vis nepradeda žydėti.

Pasidžiaugus nuostabiais žiemos rožių žiedais, už kurių tolumoje matosi papuošta Kalėdų eglutė, belieka palinkėti D.Kačiuškevičienei ir toliau sėkmingai puoselėti savo augalus – už dėmesį jie atsidėkoja puikiais kone visų metų laikais žydinčių rožių žiedais.

1 Comment on "Sveikinimas iš Kintų su žiemą žydinčiomis rožėmis"

  1. Silvija | 2017-12-23 at 21:50 |

    Nuostabu!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*