Šauniausiems Šilutės sportininkams išdalinta 8540 eurų

Virs_sp

Vakar, gruodžio 21 d., Hugo Šojaus konferencijų centre 52 sportininkams bei 8 jų treneriams padėkojo Šilutės rajono  savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Mero pavaduotojas Algis Bekeris bei Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Rajono vadovai dėkojo sportininkams už pasiektus rezultatus ir Šilutės garsinimą. 2017 m. sportininkų  veiklą apžvelgė ir pristatė Sporto tarybos pirmininkas, Tarybos narys Arūnas Pupšys.

Renginyje muzikavo Šilutės meno mokyklos pučiamųjų instrumentų vyr. mokytojas Edgaras Noreika.

Piniginės premijos buvo skirtos šiems Šilutės sportininkams ir treneriams:
Mindaugui Sidabrui už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos automobilių kroso čempionate;
Lukui Sidabrui už antros vietos laimėjimą Lietuvos ralio kroso čempionate;
Pauliui Kiudui už trečios vietos laimėjimą Lietuvos automobilių kroso čempionate;
Matui Vilkui už trečios vietos laimėjimą Lietuvos stalo teniso čempionate;
Edgarui Kazlauskui už trečios vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionate;
Ramūnui Šteiniui už antros vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionate;
Neringai Tarvydaitei už trečios vietos laimėjimą Lietuvos suaugusiųjų moterų sunkiosios atletikos čempionate;
Lukui Kordušui už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos suaugusiųjų atskirų veiksmų čempionate;
Tomui Lin-čin-chai už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos suaugusiųjų vyrų sunkiosios atletikos čempionate;
Raimondui Trajanauskui už trečios vietos laimėjimą Lietuvos suaugusiųjų vyrų sunkiosios atletikos čempionate;
Lukui Petrauskui už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo bokso čempionate;
Gabrielei Bagdonaitei už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo bokso čempionate;
Jokūbui Uljanovui už antros vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo bokso čempionate;
Monikai Eglynaitei už trečios vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo bokso čempionate;
Aurimui Koroliovui už trečios vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo bokso čempionate;
Austėjai Aučiūtei už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos moterų bokso čempionate;
Linai Miklovytei už premiją už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos moterų bokso čempionate;
Vytautui Balsiui už antros vietos laimėjimą Lietuvos vyrų bokso čempionate;
Mariui Kontrimui už antros vietos laimėjimą Lietuvos vyrų bokso čempionate;
Deividui Giruliui už antros vietos laimėjimą Lietuvos vyrų bokso čempionate;
Robertui Jokuliui už trečios vietos laimėjimą Lietuvos vyrų bokso čempionate;
Pauliui Petroniui už trečios vietos laimėjimą Lietuvos bokso čempionate;
Evaldui Petrauskui už trečios vietos laimėjimą Europos bokso čempionate;
Edvardui Sagalec už trečios vietos laimėjimą Atvirajame Lietuvos jaunimo dziudo čempionate;
Kęstučiui Mickui už pirmosios vietos laimėjimą Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybėse;
Kristinai Jašauskaitei už antros vietos laimėjimą Lietuvos suaugusiųjų lengvosios atletikos pirmenybėse;
Jokūbui Tubučiui už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse;
Eglei Vaitkutei už pirmos vietos laimėjimą Pasaulio rankų lenkimo čempionate;
Osvaldui Girskiui už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Ovidijui Čėsnai už pirmosios vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Kristinai Maraulaitei už trečiosios vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Simonai Kairytei už antros vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Eglei Bendžiūtei už antros vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Kornelijai Agintaitei už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Eligijai Bendikaitei už trečios vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Lukui Galovčenkai už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Laurynui Valančiui už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Ernestui Girskiui už antros vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Edvinui Bendžiui už antros vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Justui Norvaišai už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos rankų lenkimo čempionate;
Ernestui Pežui už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos rankų lenkimo čempionate;
Lukui Birbalui už antros vietos laimėjimą Lietuvos rankų lenkimo čempionate;
Ilja Steponenko už antros vietos laimėjimą Lietuvos rankų lenkimo čempionate;
Aurelijui Urbonui už trečios vietos laimėjimą Lietuvos rankų lenkimo čempionate;
Donatui Pancerovui už trečios vietos laimėjimą Lietuvos rankų lenkimo čempionate;
Dovilei Pauparytei už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos rankų lenkimo čempionate;
Vilijai Parnarauskienei už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos rankų lenkimo čempionate;
Neringai Vilidaitei už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos rankų lenkimo čempionate;
Viktorijai Jankauskaitei premiją už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate;
Dianai Stankėjevai už pirmos vietos laimėjimą Lietuvos fitneso čempionate;
Ligitai Motiejauskaitei už antros vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo fitneso čempionate;
Tomui Undžiui už antros vietos laimėjimą Lietuvos jaunimo fitneso čempionate.

Treneriui Jonui Piekautui premiją;
Treneriui Aleksandrui Pancerovui premiją;
Treneriui Rimvydui Lukošiui premiją;
Treneriui Vincui Murauskui premiją;
Treneriui Liudui Čičirkai premiją;
Treneriui Laimiui Lin-čin-chai premiją;
Trenerei Linai Leikuvienei premiją;
Treneriui Mindaugui Vilkui premiją.

Komentarų nėra, būk pirmas. "Šauniausiems Šilutės sportininkams išdalinta 8540 eurų"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*