Sunku patikėti, bet panašu, kad tikrai prasidėjo…

Šis vaizdas visai netrukus turėtų tapti istoriniu.

Vakar, sausio 3 dieną, Šilutės rajono savivaldybės tinklapyje paskelbta informacija apie numatomą valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 206 Šilutė – Rusnė ruožo nuo 2,401 iki 7,363 km rekonstravimo ir estakados šio kelio užliejamajame ruože (6,190–6,940 km) naujos statybos techninio darbo projekto parengimą. Pagal galiojančius teisės aktus, visuomenė turi būti iš anksto supažindinta su numatomais darbais. O taip pat gali teikti savo ir siūlymus.  

O jei vienu žodžiu – prasideda estakados per užliejamą kelio ruožą į Rusnę statybos bei kelio rekonstrukcijos techninės procedūros. Šį techninį projektą parengė UAB „Tiltų ekspertų centras“ iš Vilniaus. Šio projekto vadovas yra Mantas Markevičius. Visų šių darbų užsakovas ir finansuotojas – Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Kaip jau ne kartą iš įvairių lygių tribūnų yra sakyta, suprojektuota kelio į Rusnę rekonstrukcija nuo pats Prezidento Kazio Griniaus (Šlažų) tilto iki pat tilto per Atmatą. O pagrindinė šių darbų dalis – 750 metrų estakados statyba. Rekonstruojamas kelias pat bus kiek pakeltas bei greta įrengtas pėsčių – dviračių takas.

Su šiuo projektu galima susipažinti Šilutės savivaldybės interneto puslapyje arba pažiūrėti tiesiai čia. Projektas visuomenei bus pristatomas sausio 17 dieną 17 valandą Šilutės seniūnijos salėje, o 18 valandą Rusnės seniūnijos salėje. Iki to laiko gyventojai bei suinteresuoti asmenys gali teikti savo siūlymus šio projekto rengėjui M.Markevičiui elektroniniu adresu [email protected]

Estakado_vaizdas-1Estakado_vaizdas-2

Be the first to comment on "Sunku patikėti, bet panašu, kad tikrai prasidėjo…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*