Su šventomis Velykomis!

Sveikiname „Šilainės krašto“ skaitytojus, bičiulius, mylėtojus bei lankytojus šv. Velykų proga. Būkite stiprūs, ištvermingi ir sveiki, kaip tie margučiai, su kuriais tapsite šios ypatingos dvasinio – pavasarinio Atgimimo šventęs nugalėtojais. Nežiūrint kiek netikėtai pabjurusio oro, linkime šventinės nuotaikos Jums drauge su Jūsų artimaisiais.

Gražią dovaną šv. Velykų progą Švėkšnai ir visam kraštui padovanojo Švėkšnos neįgaliųjų draugijos nariai su nenuilstama savo pirmininke Ingrita Riterienė. Ji pasiūlė šios nedidelės bendruomenės nariams sukurti Velykoms ypatingą medį, kuriame vietoje lapų ir žiedų žydėtų įvairiai išgražinti margučiai. Netrukus į šią darbą įsijungė ir kiti švėkšniškiai, kurie dar toli iki šventinės dienos ėmė spalvinti bei ruošti kiaušinius šios ypatingo medžio kūrimui.

Rezultatas pranoko šios idėjos sumanytojos bei rengėjų lūkesčius – iš viso ant šio akiai neįprasto medžio, greta Švėkšnos šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios, ant šakų pakabinta 7751 margutis. Apie tai, kaip visa tai buvo kuriama ir kabinama, plačiau galima pasiskaityti kolegų iš „Švėkšnos naujienų“ internetinėje svetainėje straipsnyje „Švėkšną papuošė rekordinis margučių medis (nuotraukos, video)“.

Apie neišsekančių idėjų autorę, Švėkšnos neįgaliųjų draugijos pirmininkę I.Riterienę galite pasiskaityti čia „Apie Ingritą, kuri kuria ne tik grožį, bet ir bendravimą“.

Kviečiame apsilankyti per šventes Švėkšnoje ir pasigrožėti šiuo ypatingai gražiu ir į galimus rekordus pretenduojančiu šv. Velykų medžiu.

TIK DĖMESIO! „Prasidėjo ilgai lauktas Švėkšnos gatvių remontas“. Vilkėno ir Žalgirio gatvės yra uždarytos. Todėl atvažiavimas nuo Žemaičių Naumiesčio bei Gardamo pusės yra sudėtingas, su apvažiavimais.

1 Komentaras "Su šventomis Velykomis!"

  1. Tikrai įspūdingas Margučių medis!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*