Švėkšnoje – ketvirtasis vestuvių muzikantų festivalis  (VIDEO)

Sekmadienį Švėkšnos parke vyko ketvirtasis vestuvinių muzikantų festivalis. Jo sumanytojas bei rengėjas pats puikiai klavišiniais instrumentais grojantis bei dainuojantis Vytautas Raibys džiaugėsi, kad šis festivalis darosi žinomas ne tik mūsų krašte, bet gerokai toliau. Šiais metais į jį atvyko ir muzikantas Vilius iš Vilniaus. Iš viso dalyvauti užsiregistravo 25 vestuvėse grojantys muzikantai.

Šiais metais būta ir naujovės. Festivalio iniciatorius V.Raibys drauge su interneto svetainės „Švėkšnos naujienos“ redaktoriumi Jonu Girskiu surengė nuotraukų „Įsimintiniausia vestuvių akimirka“ konkursą. Norintieji galėjo dalyvauti atsiuntę patraukliausias savo, savo tėvų, ar net senelių vestuvines nuotraukas. Nugalėtojai buvo išaiškinti viešai balsuojant internete renkant „patiktukus“. Suskaičiavus juos paaiškėjo, kad daugiausia balsų surinko šilutiškių Dovilės ir Gedimino Gadeikių vestuvių nuotrauka. Antroji vieta teko Lauros ir Modesto Raukų nuotraukai, o trečioji – Editos ir Vytauto Rimkų sustabdyta vestuvių akimirka. Nugalėtojai buvo apdovanoti išdidintomis jų pačių konkursui atsiųstomis nuotraukomis.

Neliko nuošalyje ir žiūrovai. Ypač tie, kurie užgrojus muzikantams, ėmė šokti: jiems V.Raibys negalėjo ne tik gražių bei šmaikščių žodžių, bet įteikė ir po dovanėlę.

Visi festivalio muzikantai atliko po tris kūrinius. Nežiūrint to, jis vyko kone iki sutemų. Nors į pavakare ir papūtė vėsokas vėjas, tačiau festivalio nuotaikos nesugadino.

Be the first to comment on "Švėkšnoje – ketvirtasis vestuvių muzikantų festivalis"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*