Tėvo diena – šeimų krepšinio turnyras Švėkšnoje  

Šeštadienį netradiciškai Tėvo diena buvo paminėta netoli Švėkšnos, Kalnalio kaime, ūkininkų Ilonos ir Tomo Grikšų sodyboje. Čia buvo surengtas šeimų krepšinio turnyras 3X3. Komandos varžėsi dėl Dėdės Tomo taurės, kuri vieno iš šio renginio sumanytojų buvo ir įsteigta.

Jau keletą metų, kaip ši naujam gyvenimui prikelta vieta tampa vis labiau žinoma, nes gražų ūkį puoselėjantys Ilona ir Tomas – atviri aplinkiniams. Drauge su švėkšniškiu Arūnu Kurliansku jie ir sumanė Tėvo dienai paminėti surengti šeimų krepšinio turnyrą.

Kaip sakė dalį organizacinių rūpesčių ėmęsis A.Kurlianskas, šiais laikais iš ties nedaug yra galimybių bendrai veiklai šeimoje, nes vis labiau skiriasi tėvų ir jų vaikų gyvenimo tempas, požiūris į daugelį dalykų. Tad ūkininko T.Grikšo pasiūlymas Tėvo dienai surengti šeimų krepšinio turnyrą ir per visų mėgiamą sportą sujungti tėvus ir vaikus, buvo labai tinkamas. Beliko tik paskatinti šeimas suburti į komandas ir užsiregistravus atvykti.

A.Kurlianskas džiaugėsi, kad į šį pirmą kartą surengtą turnyrą atvyko septynios komandos. O geografinę padėtį, paklaustas iš kur, apibūdino trumpai ir vaizdžiai – „iš Švėkšnos parapijos“. Tai sakydamas jis turėjo mintyje ne tik miestelį bei jo apylinkes, bet ir komandą iš netolimų Daukšaičių. Dalyvavo ir svečiai iš Žemaičių Naumiesčio.

Kol vyko krepšinio varžybos, netoliese ant laužo buvo verdamas sodybos šeimininkų svečiams dovanotas plovas bei šiupinys. Pasibaigus joms visi skanavo šiuos patiekalus, džiaugėsi praėjusiu turnyru ir dėkojo jo sumanytojams Ilonai ir Tomui Grikšams bei Arūnui Kurliasku ir visiems prie šio turnyro prisidėjusiems.

S.Sodonio ir Antano Balvočiaus nuotraukos. 

 

Be the first to comment on "Tėvo diena – šeimų krepšinio turnyras Švėkšnoje  "

Leave a comment

Your email address will not be published.


*