Šilutės danguje – neįprastos varžybos

Šį šeštadienį Šilutės aeroklubo skraidymo aikštelėje rengiamos radijo bangomis valdomų lėktuvų kopijų varžybos „Pamario taurei“ laimėti.

Šilutė nuo seno garsėjo savo lėktuvų bei kitokių skraidymo aparatų modeliuotojais. Tačiau dėl įvairių priežasčių anksčiau rengtų vasaros varžybų tradicijos buvo nutrūkusios. Pirmas ir sėkmingas bandymas jas atnaujinti įvyko praėjusių metų rugpjūtį. Tuomet į Šilutę iš visos Lietuvos suvažiavo lėktuvų kopijų modelių gamintojai. Jie ne tik demonstravo pagal originalius lėktuvus sukurtus savo modelius, bet ir varžėsi danguje atlikdami tokius pat akrobatinius viražus, kaip ir tikri lėktuvai. Tai buvo labai gražus reginys.

Šį šeštadienį Šilutės aerodromo skraidymo aikštelėje rengiamos antrosios radijo bangomis valdomų lėktuvų kopijų varžybos. Po oficialios pradžios 11 valandą modeliuotojai planuoja pradėti rungtis, kuris modelis geriausiai skraido, atlieka akrobatinius viražus ir sėkmingai nusileidžia. Tai puikus reginys ne tik modeliuotojams, jų šeimų nariams, bet ir visiems atvykusiems viso to pažiūrėti.

Kaip sakė rengėjai, sinoptikai pranašauja tinkamą tam orą.

lll

Be the first to comment on "Šilutės danguje – neįprastos varžybos"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*