Iš Šilutės uosto keltu tiesiai į Nidą

Keltas „Kuršių deltos ekspresas“ pasiruošęs.

Šilutės laivų mažajame uoste nuo birželio 1 d. bus pradėta teikti, ko gero, laukiamiausia šio sezono turizmo paslauga. Keltas „Kuršių deltos ekspresas“ nuo birželio 1 d. reguliariais reisais plaukios iš Šilutės mažųjų laivų uosto į Nidą. Esant poreikiui, jis perkels turistų grupes iš Nidos į Ventės ragą, Šilutę ar į kitas Pamario lankytinas vietas.

Nemokamas automobilių parkavimas

Poilsiauti prie jūros susiruošusiems žmonėms nebereikės svarstyti, kurį paplūdimį rinktis, ar verta karštą vasaros dieną stovėti automobilių spūstyse, kiek monetų mesti į parkomatą, kad nesulauktum baudos už per ilgą automobilio parkavimo laiką… Tiek vakarų Lietuvos gyventojai, tiek atvykėliai iš visos Lietuvos „Kuršių deltos ekspresu“ nuo šiol galės vykti į Nidą nesukdami galvos dėl minėtųjų problemų.

Iš pamario krašto Kuršių neriją pasiekti reguliariais maršrutais iki šiol buvo galima iš Rusnės, Uostadvario, Minijos, Ventės. Pasirinkusiems kelionę „Kuršių deltos ekspresu“ šilutiškiams tereikės ateiti iki uosto, įsitaisyti patogiame kelto salone ir mėgautis vaizdinga kelione į Nidą.

Atvykusiems automobiliu siūloma nemoka automobilių stovėjimo aikštelė. Planuojantiems vykti ilsėtis į Nidą ilgesniam laikui už papildomą mokestį bus galima palikti automobilius saugomose patalpose. Keltu sujungti krantai turėtų patikti ir Nidos poilsiautojams, mat vasarą keltas kursuos iš Nidos į Ventės ragą.

Patraukli kelionės kaina

Norint automobiliu nuvykti į Neringą, tenka gerokai paploninti piniginę. Vykstantiems automobiliu reikia mokėti nemažą ekologinį mokestį, nepigus transporto priemonės perkėlimas keltu iš Klaipėdos, papildomai skaičiuojami ekipažo nariai, prisideda degalų sąnaudos… O nuvykus tenka pasukti galvą, kur palikti transporto priemonę ir kiek tai kainuos.

Poilsiautojai palikdami transporto priemones Šilutės mažųjų laivų uoste, prisidės prie Kuršių nerijos taršos mažinimo. Ji yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą, todėl ten visais įmanomais būdais stengiamasi mažinti transporto priemonių eismą. Pasirinkusieji kelionę į Nidą „Kuršių deltos ekspresu“ taip pat prisidės ir prie automobilių parkavimo problemos sprendimo.

Būsimi „Kuršių deltos ekspreso“ keleiviai galės džiaugtis patrauklia kelionės kaina. Kelionė į vieną pusę tekainuos 11 eur! Už nedidelį papildomą mokestį poilsiautojai kartu galės pasiimti dviratį, labai populiarią ir patogią transporto priemonę Neringoje.

Greitas ir komfortabilus

Siekiant poilsiautojams užtikrinti pakankamą laiką pramogoms Neringoje, „Kuršių deltos ekspresas“ iš Šilutės uosto išplauks 8 val. 30 min. ir grįš 21 val. Kelionė iš Šilutės Šyša, Atmata ir Kuršių mariomis iki Nidos uosto teužtruks 1,5 val. Moderniame laivo salone veiks baras, kuriame bus prekiaujama įvairiais užkandžiais bei gėrimais.

SAMSUNG CSC

Kelto „Kuršių deltos ekspresas“ keleivių salonas.

Reguliarūs „Kuršių deltos ekspreso“ maršrutai į Nidą vyks nuo birželio iki rugsėjo mėn. Kitu laiku, keltas bus nuomojamas. Jis puikiai tinka tiek pažintinėms išvykoms, tiek konferencijoms ant vandens. Užsakomųjų reisų turistams UAB „Kintai“ gali pasiūlyti maitinimo bei nakvynės paslaugas.

Keltas „Kuršių deltos ekspresas“ yra pagamintas 1990 m., 4,6 m pločio ir 18 m ilgio laivas, grimzlė – tik 70 cm, todėl gali greitai ir komfortabiliai plaukti net ir seklesniuose vandenyse. Vienu metu persikelti į Nidą galės 90 žmonių ir 3 įgulos nariai. Butent tokiam asmenų skaičiui yra sukomplektuota visa reikalinga gelbėjimo įranga. Erdviame salone gali patogiai įsitaisyti 60 keleivių. Jiems saulėje perkaisti neleis oro kondicionierius.

Naujasis laivas turi aliuminio korpusą ir sveria 24 tonas, todėl yra gana greitas. Aprūpintas dviem dyzeliniais varikliais ir varomas vandens turbinomis, ant vandens nesunkiai išvysto net 40 km/val. greitį. Reguliarių maršrutų metu keleiviai bus plukdomi 20 km/val. greičiu.

DĖL BILIETŲ KREIPTIS ČIA

www.kintai.lt

10 Comments on "Iš Šilutės uosto keltu tiesiai į Nidą"

 1. Tiesiog puiku.Lauksime birželio.

 2. 22 eurai I abi puses, manau butu brangoka :)

 3. julius | 2017-04-21 at 20:48 |

  su masina pigiau ant puses.

 4. Rajana | 2017-04-22 at 11:00 |

  Ar plukdymui šiuo maršrutu bus taikomos nuolaidos neįaliesiems ir jų lydimiems asmenims?

 5. Jurate | 2017-04-22 at 15:54 |

  Nepigu…Trim zmonem 66 e..oho….Kaip seimynai,kaina ziauri.

 6. MARIUS | 2017-04-22 at 21:25 |

  seimai 5 asmenu brangu
  geriau su masina
  nors aplankai nuo juru muziejaus iki Nidos

 7. valdas | 2017-04-22 at 21:49 |

  nepagal paprasto zmogaus kisene kaina,tai jau masina pigiau vaziuoti,arba samdyti paprasta laiva,,,,

 8. Juokinga | 2017-04-23 at 09:12 |

  Paslaugu kainos dar nepaskelbtos, ka jus cia skaiciuojat…

 9. Vartotojas | 2017-04-28 at 10:43 |

  Su rusniškių laivais plaukioju dvigubai pigiau ir dar kapitono žuvienė, stabtelėjimai pasimaudyti. O čia kelionė kaip autobuse, su svetimais žmonėmis.

 10. kas atsakys | 2017-06-12 at 19:58 |

  Kur kainos ir tvarkarastis ? Jau birzelis,o informacijos nera.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*