Konkursas baigėsi – galime apžiūrėti siūlymus

Baigėsi Šilutės rajono savivaldybės skelbtas konkursas, kuriuo norima įamžinti Savivaldybės partnerius svečiose šalyse. Tam sumanyta prie įvažiavimų į Šilutės miestą – žiedinėse sankryžose – pažymėti juos bei nurodyti iki partnerių miestų esančius kilometrus.

Taip savotiškai pagerbti miestus partnerius sumanė Šilutės rajono valdžia. Į šio konkursą kvietimą atsiliepė ir darbus vertinimui pateikė du dalyviai. Jie kol kas neįvardinti, todėl pasirašė devizais „NPAMS“ ir „PLŪDĖ“. Šie darbai yra pateikti planšetėse, kurios visuomenės vertinimui pateiktos Šilutės rajono savivaldybės pirmame aukšte, prie Architektūros ir urbanistikos skyriaus. Pasiūlymus, pastabas ar komentarus dėl šių darbų galima teikti iki gegužės 12 dienos. Po to rinksis Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija, kuri ir vertins darbus. Ir tik po to bus atplėšti vokai su dalyvių vardais. Apie tai savivaldybės puslapyje.

Plude-2

Plude

 

Tai jau antras toks konkursas per šį pusmetį. Nesenai pasibaigė Šilutės miesto ribas žyminčių ženklų idėjų konkursas. Jei niekas nesileis, ateinančiais metais šis ženklas pasitiks visus atvažiuojančius į Šilutę. Dabar beliko galutinai nuspręsti, at tokie riboženkliai bus pastatyti tik ant pagrindinių įvažiavimo kelių ar ir atvažiuojant nuo Kintų ir Rusnės.

Bure

Be the first to comment on "Konkursas baigėsi – galime apžiūrėti siūlymus"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*