Pirmoji Pamario krašto žurnalistų fotografijų paroda

Šiandien, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse, Šilutės F.Bajoraičio bibliotekoje atidaroma Šilutės žurnalistų fotografijų paroda „Pamario kraštas ir jo žmonės“. Tai pirmoji tokio pobūdžio paroda, kurioje pasakojantys apie kasdienį gyvenimą žiniasklaidos darbuotojai, dalinasi su visais gražiausiais savo nuotraukose užfiksuotais vaizdais.  

Kolegos žurnalistai buvo pakvieti pateikti po penkias savo nuožiūra atrinktas reportažines nuotraukas. Vienuose žmonės dirba, kituose – tiesiog džiaugiasi gyvenimu, o dar kitur – tiesiog pasakojimus iliustruojantys vaizdai. Nemaža dalis nuotraukų buvo skelbta žiniasklaidoje. Tačiau yra ir nematytų, nes ne kartą dėl vietos stokos spaudos puslapiuose nemaža jų dalis tiesiog nugulė archyvuose ir, matyt, laukė šios dienos.

Iš viso Bibliotekos periodikos skaitykloje eksponuojami 9 Šilutės žurnalistų darbai. Išmoningai Šilutės bibliotekinių eksponuotos nuotraukos suspindo naujomis spalvomis ir mintimis. Tad labai įdomu stebėti skirtingą nuotraukų autorių darbo braižą, parinktas nuotraukas bei juose užfiksuotus žmones, kuriuos sutinkame čia pat, mūsų aplinkoje.

1 Comment on "Pirmoji Pamario krašto žurnalistų fotografijų paroda"

  1. Puikus sumanymas, graži paroda. Teko paplušėti, kol atrinkome po 5 nuotraukas iš daugybės 9 😊

Leave a comment

Your email address will not be published.


*