Estakados darbų pradžią žymi įmontuota kapsulė ateities kartoms

Estakados statybos pradžia. Edvardo Lukošiaus nuotrauka.

Šiandien, birželio 22 dieną, į prieš porą dienų pradėtos statyti estakados per užliejamą kelio ruožą į Rusnę pamatus iškilmingai įmontuota simbolinė kapsulė su įrašu ateities kartoms. Taip oficialiai prasidėjo visi suplanuoti darbai. 

Šioje ceremonijoje dalyvavo rusniškiai, šilutiškiai, Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis, Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis bei kiti rajono vadovai. Pasidžiaugti šių darbų pradžia rado laiko ir taip pat atvyko Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, ryžtingai stojęs rusniškių pusėn ir galiausiai savo žodžiu bei sprendimu lėmęs, kad pagaliau būtų pradėti realūs darbai gerinant Rusnės gyventojų gyvenimą.

Po iškilmingų kalbų, buvo įmontuota simbolinė kapsulė su laišku ateities kartoms (tekstas čia). Jį pasirašė Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, susisiekimo ministras Rokas Masiulis, Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda, laikinai Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorius pareigas einantis Vitalijus Andrejevas, AB „Kauno tiltai“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius ir Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė.

Birželio 20 dieną statybos darbų konkursą laimėjusios AB „Kauno tiltai“ darbuotojai čia pradeda statyti gelžbetoninę 750 metrų sijinė dviejų eismo juostų estakadą. Tuo pačiu bus vykdoma kelio į Rusnę rekonstrukcija. Šiems darbams 2018 m. Kelių priežiūros ir plėtros programoje vykdyti numatyta 10 milijonų eurų. Darbus planuojama baigti 2019 metų gegužę. Tačiau bus siekiama, kad jau šių metų pabaigoje transportui būtų galima naudotis estakada. Planuojama, kad kelio ruožas į Rusnę neliks be žalumos – pagal visus saugos reikalavimus numatoma įrengti 4,5 km dviračių taką ir atsodinti 288 medžius.

Siūlome Edvardo Lukošiaus parengtą foto reportažą iš estakados statybos pradžios.  

Be the first to comment on "Estakados darbų pradžią žymi įmontuota kapsulė ateities kartoms"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*