Avarinės situacijos Ramučių gatvėje

Vasaros antroje pusėje AB „Šilutės girnoms“ pradėjus supirkinėti pradėtus laukuose kulti javus, jau eilę metų siauroje Ramučių gatvėje prasideda betvarkė. Taip sakė įsiaudrinęs šalia šios įmonės gyvenantis Andrius Venckus.

Tuo nesunku buvo įsitikinti ir patiems, keletą minučių pastovėjus šalikelėje. Problema ta, kad grūdus atvežę ūkininkai, prieš patekdami į įmonės teritoriją, laukia savo eilės aikštelėje prie įvažiavimo. Tačiau ne visi į ją telpa, todėl vėliau atvažiavusieji rikiuojasi Ramučių gatvėje. Kaip sakė vienas iš toje eilėje laukusių sunkiasvorio traktoriaus vairuotojų, atvežęs grūdus iš Pagėgių laukų, ūkininkai tiesiog neturi kitos išeities, kaip laukti šalikelėje. Jis prisiminė, kad praėjusiais metais eilės būta iki pat „Šilutės vandenų“ teritorijos.

Šiuolaikiniai galingi traktoriai, galintys ne tik vežti didelius krovinius bei ir važiuoti beveik taip pat greitai, kaip ir automobiliai, yra didžiuliai. Todėl, nors stovintys šalikelėje, jie užima beveik visą eismo juostą. Tai kelia problemas, ar net avarines situacijas, nes eismas Ramučių gatvėje intensyvus ir į vieną, ir kitą pusę. Mus kalbinęs ir daugybę metų nesikeičiančia padėtimi pasipiktinęs šios vietos gyventojas A.Venckus sakė, kad jam be visa to kyla problemų išsukti iš savo išvažiavimo į Ramučių gatvę – tai pastovus stresas. Jis bandė rasti įmonės vadovus, aiškinti jiems padėtį, tačiau niekaip, sakė, nesisekė tai padaryti. Ramučių gatvės gyventojas sakėsi supranta, kad šiuo atveju ūkininkai nėra kalti, o tvarkyti esamą padėtį turėtų įmonė.

O sudėtingos situacijos Ramučių gatvėje iš ties susidarydavo kas keletą minučių. Ir viskas priklausė tik nuo vairuotojų geranoriškumo ir patirties. Tačiau važiuoti turi teisę ir žaliu lapu pasidabinę vairuotojai. Tas lapas kaip tik ir liudija, kad būtent patirties jiems ir trūksta…

Komentarų nėra, būk pirmas. "Avarinės situacijos Ramučių gatvėje"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*