Skaičiai ant kelio – būsimo projekto pradžia

Važiuojantieji nuo Traksėdžių žiedo Šilutės link, iki kito žiedo ties IKI parduotuve, pastebėjo ne taip senai atsiradusius baltus žymėjimus su skaičiais. Paprastai taip kelias ženklinamas pradedant jo remontą. Jo čia reikia, nes nuo intensyvaus eismo provėžos kasmet gilėja. Remontas iš ties nusimato, tačiau tie sužymėti skaičiai kelininkams kol kas buvo reikalingi tik rengiant darbų projektą.    

Kaip sakė Šilutės kelių tarnybos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Daugalas, tai rajoninis kelias, kurio sužymėtą dalį išties planuojama remontuoti. Tačiau geriausiu atveju tai bus ateinančiais metais. Tuomet turėtų būti skaldele pilamas išlyginamasis sluoksnis. O miesto ribose – šiek tiek asfalto dangos.

Šie darbai bus atliekami tik tuomet, jei Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos patvirtins šį projektą, numatys finansavimą ir jis atsidurs kitų metų darbų sąraše.

Šilutės kelių tarnyba prižiūri rajoninius kelius, stebi jų būklę. Ir rengia einamųjų remontų planus bei siūlymus, ką reikėtų tvarkyti ar remontuoti. Ateinančiais metais mūsų kelininkai siūlo tvarkyti apie 25 kilometrus Šilutės rajono kelių. Tai krašto kelias nuo Šilininkų iki Šilutės kelio, kelių kilometrų atkarpa Šilalė – Šilutė kelio nuo vadinamosios Šiaudvyčio daubos iki Žemaičių Naumiesčio kapinių, minėtas kelias nuo Traksėdžių iki Šilutės miesto centro, nuo Vilhelmo kanalo iki Sakūčių žiedo kelyje Priekulė – Sakūčiai – Ventė bei kelias nuo Katyčių gyvenvietės iki Degučių. Tai einamieji remontai, kurių metu bus klojamas išlyginamasis asfalto sluoksnis bei skaldele pašiurkštinama jo danga.

Tačiau galutinai, kiek ir kas bus remontuojama, paaiškės tik po respublikinės apžiūros. Tuomet bus skaičiuojami esami pinigai bei sudaromas valstybinis planas. Belieka laukti ir viltis, kad Šilutės kelininkų parengti planai bus patvirtinti.

Be the first to comment on "Skaičiai ant kelio – būsimo projekto pradžia"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*