Amatų centras Švėkšnoje pradėjo naują tradiciją

Visoje Lietuvoje gegužė – šeimos mėnuo. Šią svarbią šventę Švėkšnoje kasmet pamini ir suaugusiųjų šokių kolektyvas „Šalna“, kuriam talkina Tradicinių amatų centras. Į „Šeimų šventę“ susirinko šeimos su mažais ir dideliais, vyresniais ir jaunesniais giminaičiais, draugais bei kaimynais.

Tradicinių amatų centro kiemelis buvo pilnas vaikų juoko, smagaus šurmulio ir geros nuotaikos. Šventę pradėjo Švėkšnos miestelio seniūnas Alfonsas Šeputis, kuris simboliškai buvo pavadintas Švėkšnos šeimų tėvų tėvu. Jis priminė, kad svarbiausia vertybė šeimoje – tai artumas ir buvimas drauge. Laikas kartu daug smagesnis, kai jis pilnas nuotaikingų dainų, kurias atliko mišrus vokalinis ansamblis „Mingė“ ir gražių šokių, į kurių sūkurį įtraukė Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos šokių kolektyvas „Saulė“ bei suaugusiųjų šokių kolektyvas „Šalna“. Sugrįžti į apmąstymus, kokia vis dėl to yra svarbi šeima, muzikos garsais padėjo Greta Vasiliauskaitė iš Šilutės meno mokyklos Švėkšnos klasės, mokytoja Ž. Sukackienė.

Tradicinių amatų centras Švėkšnoje tikisi, kad pasveikinti šeimas, kurios per praėjusius metus susilaukė vaikelio ir taip sustiprino ne tik savo šeimą, bet ir miestelio bendruomenę, taps nauja tradicija. Šiais metais buvo pakviesta net 13 šeimų, kurios namo iškeliavo su dovanėlėmis bei sveikinimais.

Tik bendraujant ir bendradarbiaujant galima džiaugtis puikia „Šeimos švente“, o po jos jautiesi toks praturtėjęs, toks mylimas ir svarbus.

Viktorija Binkulienė,
VšĮ Šilutės turizmo informacijos centro filialo
Tradicinių amatų centro Švėkšnoje
amatų veiklos vadybininkė

Be the first to comment on "Amatų centras Švėkšnoje pradėjo naują tradiciją"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*