Šiandien Šilutė pradeda miesto orientavimosi sporto erą

To dar nebuvo! Šiandien – rugsėjo 18 d. nuo 14 val. iki 16 val. – pirmą kartą Šilutės miesto istorijoje Hugo Šojaus parke vyks orientavimosi sporto varžybos „Auksinis Pamario ruduo 2018“ su specialiai tam sudarytu spalvotu sportiniu žemėlapiu (M 1:5 000 H 2,5 m).

Orientavimosi sporto varžybas „Auksinis Pamario ruduo 2018“ rengia Šilutės sporto klubas „Leitė“. Laimė išmėginti naują sportinį žemėlapį pavyko sporto klubui „Šilutės regbis“ (trenerė Austėja Minkevičiūtė).

Dėl šio sportinio žemėlapio atsiradimo ypač norisi padėkoti Šilutės rajono savivaldybės Administracijos direktoriui Sigitui Šepučiui. Labai Ačiū!

Sportinį žemėlapį sudarė ir braižė klaipėdietis Remigijus Sereika. Imtis šio kruopštaus darbo Šilutėje neatsirado nė vieno norinčio. Tad norisi pasidžiaugti, kad jau turime naują produktą, kuriuo dabar galės naudotis tiek darželinukai, moksleiviai ir jaunimas, ar senjorai.

Atsinaujinusiame parke galime rasti įvairiausių orientyrų: miško, didelių pavienių medžių, atvirų vietovių, vandens telkinių, takų ir takelių, obeliskų, tiltų, daubų ir duobučių ar luomų, kalvų ar mikro kalniukų, akmenų ir kitokių objektų, kurių žymėjimą žemėlapyje orientacininkams teks išmokti.

Galbūt, netrukus jaunieji šilutiškiai pramokę orientavimosi sporto paslapčių garsins Šilutės vardą ne tik rajone, bet ir už jo ribų.

Edvardas Lukošius yra Šilutės sporto klubo „Leitė” vadovas 

Be the first to comment on "Šiandien Šilutė pradeda miesto orientavimosi sporto erą"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*