Regbio šventė Šilutėje

Sekmadienį Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje vyko tikra regbio fiesta.

Sekmadienį Vydūno gimnazijos sporto salėje vyko tikra regbio fiesta. Aikštelėje su regbio kamuoliu dūko virš šimto trisdešimt vaikų iš įvairiausių Lietuvos miestų. Šis unikalus renginys mūsų krašte organizuojamas jau trečius metus iš eilės, o jo šeimininkas regbio klubo „Klaipėdos kovas“ Šilutės filialas. 

Pasak regbio šventės organizatorės, renginio pagrindinis tikslas yra populiarinti regbio sporto šaką Šilutės mieste ir pristatyti ją miestelio bendruomenei bei išsiaiškinti stipriausias komandas.

Tarp devyniolikos komandų iš Jurbarko, Šiaulių, Plungės, Panevėžio, Klaipėdos, Telšių, Šilutę atstovavo dvi pagrindinės mažųjų komandos (trenerė A. Minkevičiūtė) ir dvi naujai sudarytos „Žemaičių Naumiesčio“ gimnazijos komandos, kurias treniruoja nauja regbio  entuziastė Vilija Parnarauskienė.

„Šilutės pirmoji“ komanda ir „Žemaičių Naumiestis“  tapo ketvirti, o „Pamariečiai“ liko šešti.

Visi turnyre dalyvavę vaikai buvo apdovanoti atminimo medaliais, o prizininkai taurėmis.

„Renginys pavyko, nes vaikų energijos ir gerų emocijų netrūko. Salėje buvo nemažai veiksmo, pergalių ir karčių pralaimėjimų. Esu labai dėkinga Šilutės rajono savivaldybei už suteiktą paramą, Daivai Žebelienei „Pamario kepykla“ už įsteigtus saldžius prizus visoms komandoms ir žinoma dėkinga visiems tėveliams, kurie tą dieną negailėjo nei jėgų nei laiko. Labai džiaugiuosi savo gausiai susirinkusiomis komandomis. Vaikai jaudinosi, bet parodė tikrą regbininkų charakterį, kovose prieš stipresnius“ – pasakojo trenerė.

Regbio klubas „Klaipėdos kovas“ Šilutės filialas nuolatos priima naujokus, kurie nori susipažinti su naujove Šilutėje – regbiu.

Be the first to comment on "Regbio šventė Šilutėje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*