Jėgų išbandymas prieš čempionatą Plungėje

Spalio 7 dieną Prienų arenoje vyko Lietuvos Respublikos suaugusiųjų dziudo čempionatas. Jame dalyvavo aštuoni Šilutės dziudo klubo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.

Daugeliui šilutiškių šis suaugusiųjų čempionatas buvo pirmas. Geriausiai sekėsi moterų grupėje Gabrieliai Paleckytei. Ji svorio kategorijoje iki 63 kg. iškovojo trečiąją vietą. Vyrų grupėje svorio kategorijoje iki 60 kg Kajus Juknius užėmė antrąją vietą. Jis finale nusileido Kauno sporto mokyklos atstovui. Per žingsnį nuo medalių liko Domas Plikšnys ir Edvardas Sagalec. Jie pralaimėjo kovas dėl bronzos medalių ir liko penkti.

Šios varžybos geras jėgų išbandymas jaunimui prieš kitą savaitgalį vyksiantį U-21 LR čempionatą Plungėje.

Be the first to comment on "Jėgų išbandymas prieš čempionatą Plungėje"