Dziudo sporto šventė Šilutėje

Balandžio 29 dieną, po septynerių metų pertraukos, Vydūno gimnazijos sporto komplekso salėje vyko Šilutės dziudo turnyras. Jame dalyvavo šimtas aštuoniasdešimt keturi sportininkai iš visų Lietuvos miestų.

Turnyro kovos vyko ant trijų tatamių, kuriuos neseniai pirko Šilutės sporto mokykla naujai dziudo salei. Ji bus „Laisvalaikio ir sporto namų“ patalpose. Šilutės sporto mokyklą ir Šilutės dziudo klubą KUMIKATA atstovavo dvidešimt penki sportininkai U-11, U-13, U-15 amžiaus grupėse. Sporto prekių parduotuvė „Sporto fėja“ kiekvienai amžiaus grupei įsteigė po tris prizus, kurie buvo išdalinti apdovanojimų metu.

Geriausiai iš šilutiškių sekėsi Danui Liutkui, Tadui Kazlauskui ir Benui Burbai. Jie savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse iškovojo čempionų vardus. Antrąją vietą užėmė Saimonas Vytuvis. Trečiąsias vietas iškovojo Juozas Leškys, Kristupas Mockus, Ignas Krilauskas, Rapolas Vasiliauskas, Matas Ališkevičius ir Arnas Veliuona. Kitiems šios varžybos namuose buvo pirmosios, kurios gali tapti keliu tolimesnių pergalių ant tatamio.

Labai noriu padėkoti rėmėjams, kurių buvo tikrai daug, sportininkų tėveliams, organizaciniam komitetui už pagalbą sukuriant gražią dziudo šventę Šilutėje. Didelis ačiū visiems!!!

Be the first to comment on "Dziudo sporto šventė Šilutėje"