Spektaklis ,,Užsiimkime, meile? Ačiū, su malonumu!

Data: 2017-11-28
Pradžia: 18:00

 Premjera ,,Užsiimkime, meile? Ačiū, su malonumu!” su būriu puikių aktorių

 Šilutė_11_28,,Kitoks Teatras“ pristato naujausią intriguojančią premjerą – „Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu!“ lapkričio 28  d. 18 val. Šilutės kultūros centre  su būriu visiems žinomų teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždžių – Neringa Nekrašiūte, Ramūnu Šimukausku, Arvydu Dapšiu ir kitais aktoriais.

Tikitės, kad spektaklyje išvysite visą Kamasutros vadovėlį? Nustebsite išvydę – komedija visai ne apie tai, apie ką iš karto pagalvojote.

kitoks-teatras-komandos-58db8578bb701Herojai išsiaiškins, kad tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. Režisierius A. Lebeliūnas cituoja Gabriel Garcia Marquez, sakydamas, kad ,,seksas tai vienintelė paguoda, meilės ir šilumos stokojantiems žmonėms”.

Spektaklis atskleis, kad mylėjimasis tai mokslas, pirmiausiai reikia išmokti teorinių pagrindų. Tada seks istorija, socialiniai aspektai, fiziologija ir psichologija, technika ir higiena, pratimai, balso treniruotės, atsipalaidavimas ir – euforijos žiupsnelis… o kas po to?

,,Vyro” vaidmenį spektaklyje vaidinantis aktorius R.Šimukauskas sako: ,,Spektaklis patiks visiems, kurie bent kartą užsiiminėjo seksu”.

premjera-uzsiimkime

O ,,Žmonos” vaidmenį sukūrusi aktorė Neringa Nekrašiūtė teigė, kad ,,į spektaklį turėtų ateiti poros, kurių santykiai atšalę,  taip pat visi norintys pasitikrinti savo santykius, o ir visi kiti, kurie galvoja, kad viską žino apie seksą”.

kitoks-teatras-komandos-58db8562c882bkitoks-teatras-komanda-panirusi-58db850da4911

Gerai pagalvokime, prieš kviesdami ką nors į spektaklį, nes tai daugiau, nei užuomina. Kuklesnius- spektaklis privers raudonuoti ir abejingų tikrai nepaliks!

Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.

 Režisierius: Arvydas Lebeliūnas
Žmona – Neringa Nekrašiūtė
Profesorius – Arvydas Dapšys
Vyras – Ramūnas Šimukauskas
Mergina – Taura Kvietinskaitė

Spektaklio trukmė – 1 val. 40 min.

Vieta: Šilutės kultūros ir pramogų centras