Kodėl nenorėjo bendrauti Autobusų parko direktorius?

Praėjusios savaitės penktadienio pavakare suplanuotas rašinys turėjo prasidėti antrašte „Prasidėjo Autobusų stoties Šilutėje statybos darbai“. Tačiau pirmadienį netikėtai ją teko keisti. Nes nežinia dėl kokios priežasties Šilutės autobusų parko direktorius Artūras Stonkus nenorėjo atsakyti į žurnalisto klausimus apie prasidėjusius darbus.  

Šiaip jau ilgai atidėlioti Autobusų stoties statybos darbai, panašu, kad iš ties prasidėjo. Nes Autobusų parko teritorijoje Tilžės gatvėje, kur ji ir turi atsirasti, nebeliko autobusų. O jų vietą pakeitė traktoriai. Jie ten kažką kasa, stumdo – dirba. Kadangi čia ilgus dešimtmečius buvęs Autobusų parkas pagal numatytus planus turi keltis į taip pat naujai jam pastatytą Autobusų parką kažkur greta Šilutės šilumos tinklų įmonės, kilo natūralūs klausimai, kaip Autobusų parkas gyvens tą laikotarpį, nes jis taip pat dar nėra pradėtas statyti. To ir buvo rengiamasi Autobusų parko direktoriaus A.Stonkaus paklausti.

Pirmadienio rytą pabandžius su juo telefonu susitarti dėl susitikimo, atsiliepęs direktorius kalbėjo, kad šią dieną atsirado nenumatytų planų, todėl tai padaryti nepavyks. O iš vis paprašė pateikti klausimus raštu, nes žurnalistai ne kartą yra daug ką savaip interpretavę. Paaiškinus, kad jie visiškai paprasti, į ką galima atsakyti tiesiog telefonu, jis pasiūlė paskambinti už pusvalandžio, nes vyks (ar vyksta) pasitarimas. Tačiau nei už pusvalandžio, nei vėliau Šilutės autobusų parko direktorius A.Stonkus telefono nekėlė.

O klausimai įmonės vadovui iš ties buvo suplanuoti elementarūs, nes penktadienį pavakare buvo malonu pamatyti prasidėjusius darbus. Kadangi ne kiekvieną dieną tenka važiuoti pro šią vietą Šilutėje, todėl norėjosi direktoriaus paklausti, kada prasidėjo šie darbai. O taip pat, kur dabar laikomi autobusai? O tuo pačiu labai paprastai – ar pajus šilutiškiai bei miesto svečiai šias statybas? Ir žinoma, pats svarbiausias, kada čia vykti naujos Autobusų stoties atidarymas? Nors šis, paskutinis, turėtų būti labiau adresuotas ne Autobusų parko direktoriui, tačiau įmonės vadovas vis vien kažką turėtų žinoti. Tačiau kaip matome, tai nepavyko sužinoti.

O šią temą galima būtų vystyti ir plačiau. Ne vienas šilutiškis laukia ne tiek naujos Autobusų stoties, kiek drauge su juo Tilžės gatvėje suplanuoto prekybos centro. Kas tai bus – oficialiai dar nėra žinoma. Įvairių spėlionių pakurstė tai, kad balandžio 26 dienos Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas, leidžiantis Šilutės autobusų parkui įsigyti komercinės paskirties žemės sklypą Tilžės g. 22. Tai yra – leido nusipirkti iki šiol jų naudotą 1,5351 ha. žemės sklypą. Taip pat visuotinai žinoma, kad vienas iš ne taip senai į Lietuvą atėjusių prekybos tinklų, savo parduotuves stato ant išimtinai savo žemės.

Greičiausiai klausimų šia tema būtų galima kelti ir daugiau. Belieka tikėtis, kad anksčiau ar vėliau į juos visus bus atsakyta.

2 Comments on "Kodėl nenorėjo bendrauti Autobusų parko direktorius?"

  1. O tai kur sena stotį dėsime? Atrakcionų parką statysim ? :)

  2. Visiškai absurdiškas sprendimas,koks architektas galėjo tai įteisinti,tikrai ne šilutiškis. Įdomu,ką sako paveldo saugotojai? Šioje vietoje turime labai puikų buvusio Žibų kaimo centrą – Senasis pašto pastatas gražiai išlikęs,XIXa. vid. Katalikų bažnyčios pastatų kompleksas su buvusiais našlaičių namais, katalikų pradžios mokykla(šiuo metu klebonija),buvusia prieškario kunigo sodyba. Autobusų parką senai reikėjo iškeldinti,o jo vietoje įrengti parkelį,kad žmonės išėję iš bažnyčios galėtų pasėdėti,pabendrauti. Tai tikrai būtų dovana bendruomenei,parduotuvių turime užtenkamai.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*